Kahekümne kuues nädal

Juuli algab rõõmsalt sünnipäevade tähistamisega.

Laupäeval kutsuvad šimpansite vader AS Viasat, Tallinna loomaaed, Tallinna Loomaaia Sõprade Selts ja AS Vunder põnevate tegevustega tähistama isašimpans Pino jaanipäeval täitunud 30. juubelit.

Kibibi pojaga rohtu söömas_foto Signe KalganKibibi pojaga õueaedikus_foto Signe KalganJärgmisel teisipäeval, 4. juulil aga saab seitsmeaastaseks kuu aega tagasi emaks saanud teravmokk-ninasarvik Kibibi. Keskpäeval ootavad ema-poega aedikus kingitused ja kuulutatakse välja ninasarvikutüdruku nimekonkurss. Nimepakkumisi saab kuu aja jooksul teha ainult loomaaias kohapeal.

goralitall_foto Inari LeimanEsmaspäeval sündis talleke hiina goralil, kesknädalal nägid ilmavalgust pisike azara aguuti ja kolm väikeluigetibu. Neljapäevaks oli lumekakupesas koorunud juba kaks kakutibu.

kaamelid eestimaa suve nautimas_foto Inari Leimankarakal Barunka_foto Inari LeimanLoomaaia kaksküüraamelid on karva peaaegu täielikult seljast maha visanud ja naudivad eestimaist suve. Karakal Barunka avastab õue-elu. Kuretibud sirguvad. Vaatama tasub tulla ka buhhaara hirvepulli, kes uhkelt oma haaremi ja vasikate järele valvab. Tema võimsad sarved on juba täis kasvanud, kuid veel pehme sametja nahaga kaetud.

Paksunahaliste maja surikaatidele tõid vabatahtlikud abilised nädalavahetusel rohumättaid, mida nood nüüd hoolega lahti kraabivad.

Loodusesse viidi tagasi saarmatüdruk, kes möödunud sügisel pojana loomaaeda sattus ja nüüd piisavalt suureks on kasvanud, et ise hakkama saada.

Loomaaeda külastades tasub nüüd pilet alles hoida, sest Viking Line pakub loomaaiakülalistele soodsat reisi Soome.

Avatud

  • Kassa
    9-18
  • Siseekspositsioonid *
    10-19
  • Laste loomaaed
    10-19

* Siseekspositsioonid on esmaspäeviti suletud
Loomaaias võib viibida kuni kaks tundi pärast kassade sulgemist

Kuidas tulla

Paldiski mnt värav

Peatus ZOO: buss nr 21, 21B, 22, 37, 41, 42 ja 43; autoga, jalgrattaga või jalutades

Ehitajate tee värav

Peatus Nurmenuku või Karikakra: nt buss nr 10, 12, 28, 37, 41, 42, 43 ja 45; autoga, jalgrattaga või jalutades

VAATA VÄRAVATE ASUKOHTI KAARDIL

Kontakt

E-R +372 6943 300; Hädaabi: 512 69 65
zoo@tallinnzoo.ee

Ehitajate tee 150 / Paldiski mnt. 145, Tallinn

Tagasiside