Huviringide tunniplaan 2016/2017

Õppeaasta algab 3. oktoobril.

Esmaspäev
Kellaaeg Ringi nimetus Keel Vanus Juhendaja Ruum Registreerimine
16.00-17.30 Looduse laboratoorium eesti 4.-6. klass Ülle Limbach Labor  Kohad täis
Teisipäev
Kellaaeg Ringi nimetus Keel Vanus Juhendaja Ruum Registreerimine
15.00-16.30 Loodusesõbrad eesti 2.-4. klass Helina Maanso Karu klass Registreeri
15.30-17.00 Zooloogia ring edasijõudnutele vene 4.-7. klass Anastassia Makarova Ilvese klass  Kohad täis
15.30-17.00 Loomasõprade ring eesti 2.-5. klass Briti Klimberg Eluslooduse klass Kohad täis
Kolmapäev
Kellaaeg Ringi nimetus Keel Vanus Juhendaja Ruum Registreerimine
15.30-17.00 Koduloomaring eesti 4.-6. klass Kertu Namsing Eluslooduse klass Kohad täis
15.30-17.00 Loomasõprade ring eesti 4.-7. klass Helina Maanso Karu klass Registreeri
15.30-17.00 Zooloogia ring algajatele vene 4.-7. klass Anastassia Makarova Ilvese klass  Registreeri
15.30-17.00 Loomasõprade ring vene 3.-4. klass Tatjana Kuznetsova Hundi klass Registreeri
15.00-16.30 Joonistusi loomadest eesti 5.-12. klass Katrin Nõu Kopra klass  Registreeri
17.00-18.30 Looduse laboratoorium eesti 1.-4. klass Aet Möllits Labor  Kohad täis
17.00-18.30 Fotoring eesti 1.-9. klass Marko Poolamets Eluslooduse klass  Registreeri
Neljapäev
Kellaaeg Ringi nimetus Keel Vanus Juhendaja Ruum Registreerimine
10.00-11.30 Loomasõprade ring vene 3-4 aastased + lapsevanem Tatjana Kuznetsova 2x kuus Registreeri
10.00-11.30 Loomasõprade ring vene 5-6 aastased + lapsevanem Tatjana Kuznetsova 2x kuus Kohad täis
15.30-17.00 Loomasõprade ring eesti 2. – 4. klass Leelo Kurbel Ilvese klass Kohad täis
17.00-18.00 Loomaaiaring eesti 5-7 aastased Kertu Namsing, Helina Maanso Eluslooduse klass Kohad täis
15.30-17.00 Loomasõprade ring vene 1.-2. klass Tatjana Kuznetsova Karu klass Registreeri
16.30-18.00 Looduse laboratoorium eesti 7.-12. klass Ülle Limbach Labor  Registreeri
Reede
Kellaaeg Ringi nimetus Keel Vanus Juhendaja Ruum Registreerimine
10.00-11.00 Väikelaste lemmikud eesti 1,5-3 aastased + lapsevanem Kertu Namsing 2x kuus Kohad täis
15.00-16.30 Ornitoloogia algajatele eesti 1.-5. klass Thea Perm Karu klass  Kohad täis
15.30-17.00 Zooloogia ring eesti 5.-8. klass Ene Lehtmets Eluslooduse klass  Registreeri
Laupäev
Kellaaeg Ringi nimetus Keel Vanus Juhendaja Ruum Registreerimine
10.00-13.00 Matkaring eesti 2.-6. klass Tarmo Pilving Ilvese klass  2x kuus Kohad täis
10.00-13.00 Ornitoloogia edasijõudnutele eesti 5.-9. klass Thea Perm Karu klass 2x kuus  Kohad täis
10.00-11.30 Loomasõprade ring eesti 5.-9. klass Inari Leiman Eluslooduse klass  Kohad täis
14.00-17.00 Animalistika ring eesti/vene 1.-9. klass Tauno Kangro, Jana Sahva Kopra klass  2x kuus  Kohad täis
Pühapäev
Kellaaeg Ringi nimetus Keel Vanus Juhendaja Ruum Registreerimine
11.00-12.30 Loomasõprade ring vene 7.-12. klass Aleksei Turovski Eluslooduse klass  Kohad täis
12.30-14.00 Loomasõprade ring eesti 7.-12. klass Aleksei Turovski Eluslooduse klass  Registreeri

 

 

Avatud

  • Kassa
    9-17
  • Siseekspositsioonid *
    10-18
  • Laste loomaaed
    10-19

* Siseekspositsioonid on esmaspäeviti suletud
Loomaaias võib viibida kuni kaks tundi pärast kassade sulgemist

Kuidas tulla

Paldiski mnt värav

Peatus ZOO: buss nr 21, 21B, 22, 37, 41, 42 ja 43; autoga, jalgrattaga või jalutades

Ehitajate tee värav

Peatus Nurmenuku või Karikakra: nt buss nr 10, 12, 28, 37, 41, 42, 43 ja 45; autoga, jalgrattaga või jalutades

VAATA VÄRAVATE ASUKOHTI KAARDIL

Kontakt

E-R +372 6943 300
zoo@tallinnzoo.ee

Ehitajate tee 150 / Paldiski mnt. 145, Tallinn

Tagasiside