Inimesed

Personal

Administratsioon
Direktor Tiit Maran tiit.maran@tallinnzoo.ee
Finantsjuht Katrin Tõru katrin.toru@tallinnzoo.ee 694 3354
Haldusjuht Aivar Saareli aivar.saareli@tallinnzoo.ee 694 3335
Personalijuht Katrin Rahula katrin.rahula@tallinnzoo.ee 6943364
Infotehnoloog Jaan Kont jaan.kont@tallinnzoo.ee 58871439
Müügi- ja turundusosakond
Keskkassa juhataja Kristi Samuel kristi.samuel@tallinnzoo.ee 5115368
6943317
Turundusjuht Margit Helmja margit.helmja@tallinnzoo.ee 53338697
Koostöösuhete koordinaator Signe Kalgan signe.kalgan@tallinnzoo.ee 504 6650
Kommunikatsioonispetsialist Kristiina Laaniste kristiina.laaniste@tallinnzoo.ee 57705028
Kaupluse juhataja Kersti Remmel kersti.remmel@tallinnzoo.ee 53325454
Põhjavärava piletikassa (Paldiski mnt) 6943366
6943338
Läänevärava piletikassa (Ehitajate tee) 6943337
Meenepood 53015771
Teadusliku liigikaitse labor
Teadussekretär – labori juhataja
Liigikaitse spetsialist Kadri Ashford kadri.ashford@tallinnzoo.ee 5204993
Liigikaitse spetsialist (keskkonnarikastamine) Kristel Nemvalts kristel.nemvalts@tallinnzoo.ee 58857893
DNA analüüside spetsialist (geenitehnoloog) Grete Nummert grete.nummert@tallinnzoo.ee 6943399
Loodushariduse osakond
Juhataja Maris Laja maris.laja@tallinnzoo.ee 5126961
6943315
Juhataja asetäitja (zooloogia, laste loomaaed) Inari Leiman inari.leiman@tallinnzoo.ee 5126962
6943353
Juhtivspetsialist (kooliprogrammid, huviharidus) Leelo Kurbel leelo.kurbel@tallinnzoo.ee 6943361
53465229
Raamatukogu Uve Ramst uve.ramst@tallinnzoo.ee 6943316
Zookool Ene Lehtmets zookool@tallinnzoo.ee 5126963
Ekskursioonid ekskursioonid@tallinnzoo.ee 6943363
58835804
Metoodik (laste sünnipäevad) Kertu Namsing kertu.namsing@tallinnzoo.ee 51903789
Metoodik Darja Zubareva darja.zubareva@tallinnzoo.ee 58835804
Metoodik Helina Maanso helina.maanso@tallinnzoo.ee 6943360
Metoodik Ülle Limbach ulle.limbach@tallinnzoo.ee 55560642
Kooliprogrammid (vene) Anastassia Makarova anastassia.makarova@tallinnzoo.ee 53052276
6943365
Metoodik Marili Tooming marili.tooming@tallinnzoo.ee 6943 314
Laste üritused, ringid (vene) Tatjana Kuznetsova tatjana.kuznetsova@tallinnzoo.ee 6943363
Vanem-metoodik Aleksei Turovski kristiina.laaniste@tallinnzoo.ee 6943310
Loovtöö ja disain Katrin Nõu katrin.nou@tallinnzoo.ee 6943360
Laste loomaaed Annika Kohv 53335843
Janet Poola
Tiia Tšapis
Sandra Soomann
Veterinaarosakond
Peaveterinaararst Maaja Kitsing maaja.kitsing@tallinnzoo.ee
Vanemveterinaararst Kätlin Hein katlin.hein@tallinnzoo.ee
Zoo-osakond 1
Juhataja Tatjana Miljutina tatjana.miljutina@tallinnzoo.ee
Juhataja asetäitja Jana Sajadjan jana.sajadjan@tallinnzoo.ee
Juhtivspetsialist Anne Saluneem anne.saluneem@tallinnzoo.ee
Zoo-osakond 2
Juhataja Jelena Semjonova jelena.semjonova@tallinnzoo.ee
Juhataja asetäitja Julia Kolpakchi julia.kolpakchi@tallinnzoo.ee
Söödaosakond (loomade söök)
Juhataja Jelena Motorenko jelena.motorenko@tallinnzoo.ee 6943346
Söödaköök 6943347
Aianduse ja heakorra osakond
Peaaednik – juhataja Hannes Maripuu hannes.maripuu@tallinnzoo.ee 5126930
6943326
Juhataja asetäitja Kaidi Laine kaidi.laine@tallinnzoo.ee 5126931
Kompostimise juhtivspetsialist Dmitri Pšenitšnõi dmitri.psenitsnoi@tallinnzoo.ee 5126932
Kasvuhoone 6943328
Toitlustusosakond
Maailma Toit OÜ  catering@maailmatoit.ee
Hooldusosakond
Juhataja asetäitja Tõnis Luhakooder tonis.luhakooder@tallinnzoo.ee 5126937
6943359
Juhtivspetsialist Monika Lossman monika.lossman@tallinnzoo.ee 5126986
6943325
Ladu Nadežda Kotškina 6943329
Sisevalveosakond
Juhataja Madis Pärn madis.parn@tallinnzoo.ee
Kordnikud 5126965
6943343
Läänevärava parkla 53400983
Läänevärava kontrolör 58875127
6943352
Transpordivärav põhjaväravas Paldiski mnt 53020473
Põhjavärava kontrolör 6943339

 

Avatud

  • Kassa
    9-17
  • Siseekspositsioonid *
    10-18
  • Laste loomaaed
    10-19

* Siseekspositsioonid on esmaspäeviti suletud
Loomaaias võib viibida kuni kaks tundi pärast kassade sulgemist

Kuidas tulla

Paldiski mnt värav

Peatus ZOO: buss nr 21, 21B, 22, 37, 41, 42 ja 43; autoga, jalgrattaga või jalutades

Ehitajate tee värav

Peatus Nurmenuku või Karikakra: nt buss nr 10, 12, 28, 37, 41, 42, 43 ja 45; autoga, jalgrattaga või jalutades

VAATA VÄRAVATE ASUKOHTI KAARDIL

Kontakt

E-R +372 6943 300
zoo@tallinnzoo.ee

Ehitajate tee 150 / Paldiski mnt. 145, Tallinn

Tagasiside