Tööpakkumised

Tallinna Loomaaed on Tallinna Kultuuriameti hallatav asutus. Loomaaia tegevusvaldkondadeks on keskkonnaharidus, loodushoid, teadusuuringud ning hariv meelelahutus. Loomaaed on ainuke omataoline Eestis ning tema kollektsioonis on kokku üle 550 liigi ja üle 13 000 isendi. Loomaaeda külastab aastas enam kui 400 000 inimest.

Loomade kollektsioonijuht

Pakume tööd säravale ja teotahtelisele loomade kollektsioonijuhile, kelle eesmärgiks on loomaaia loomkonna ja ekspositsiooni arendus ning selleks vajalike tegevuste korraldamine.

Töö kirjeldus:

  •  loomaaia zoo-osakondade, söödaosakonna ja veterinaarosakonna tegevuse koordineerimine, nõustamine ja järelevalve
  • olemasoleva loomkonna ja ekspositsioonide haldamine ning arendamine, sh loomkonna koosseisu planeerimine koostöös loomaaia teiste osakondadega
  • infovahetus paljundusprogrammide koordinaatoritega ning nende soovituste juurutamine loomkonna planeerimisel. Infovahetus loomade pidamist ja paljundamist puudutavates küsimustes teiste osapooltega
  • loomaaia loomade ekspordi ja impordi korraldamine
  • loomaaias loomapidamis- ja ekspositsioonirajatiste arendamine, projekteerimise, ehitamise ja rekonstrueerimise nõustamine
  • enesetäiendamine ning kommunikatsioon teiste loomaaedadega

Nõudmised kandidaadile:

  • veterinaaria- või bioloogiaalane teise astme kõrgharidus, soovitavalt doktorikraad, töökogemus loomadega
  • väga hea eesti- ja inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas, kasuks tuleb vene keele oskus
  • hea meeskonnatöö oskus ning positiivne suhtumine oma töösse
  • tahe ja oskus saavutada häid tulemusi
  • rahvusvahelise suhtlemise võimekus
  • pingetaluvus, võimekus kriisisituatsioonide haldamiseks

Omalt poolt pakume:

  • Huvitavat tööd arenevas ja muutuvas organisatsioonis
  • Mitmekesiseid enesetäiendus- ja arenemisvõimalusi
  • Meeldivat ja kaasaegset töökeskkonda
  • Võimalust eneseteostuseks

Tutvu loomade kollektsioonijuhi ametijuhendiga siin.

Kandideerimiseks saada oma CV ja motivatsioonikiri hiljemalt 15.07.2018 aadressile katrin.rahula@tallinnzoo.ee

Loomaarst

Loomaarsti töö sisuks on loomade haiguste diagnoosimine, -ravimine ja -ennetamine.

Nõudmised kandidaadile

  • veterinaarmeditsiiniline kõrgharidus (loomaarstikutse ja kehtiva kutseloa olemasolu)
  • riigikeele valdamine kõrgtasemel ja inglise keele oskus vähemalt kesktasemel
  • väga hea suhtlemisoskus, sh viisakas suhtlemine, valmidus koostööks
  • loomaarmastus

Omalt poolt pakume

  • Mitmekesised enesetäiendus- ja arenemisvõimalused

Tutvu loomaarsti ametijuhendiga siin.

Kandideerimiseks saada oma CV, motivatsioonikiri hiljemalt 15.07.2018 aadressile: katrin.rahula@tallinnzoo.ee

Mehaanik / lihalõikaja

Mehaaniku tööks on loomadele toidu ettevalmistamine (veise- ja sealiha lõikamine saega). Töö erinevate masinatega ja kauba teisaldamine (rümpade ja kottide tõstmine).
Ootame positiivse ellusuhtumisega head suhtlejat, kes ei karda füüsilist tööd ega pingelisemaid olukordi. Töö on vahetustega: 2 päeva liha lõikamine ja 2 päeva muud tööd söödaosakonnas.

Töötasu on 690 eurot (bruto).
Kontakttelefon: 512 6928, Jelena Motorenko

Ulukihooldaja

Võtame tööle ulukihooldaja. Väljaõpe kohapeal.
Eesti keele oskust vähemalt kesktasemel kõnes. Tööle asumise aeg: niipea kui võimalik.

Kontakttelefon: 512 6903, Anne Saluneem

Avatud

  • Kassa
    9-18
  • Siseekspositsioonid *
    10-19
  • Laste loomaaed
    10-19

* Siseekspositsioonid on esmaspäeviti suletud
Loomaaias võib viibida kuni kaks tundi pärast kassade sulgemist

Kuidas tulla

Paldiski mnt värav

Peatus ZOO: buss nr 21, 21B, 22, 37, 41, 42 ja 43; autoga, jalgrattaga või jalutades

Ehitajate tee värav

Peatus Nurmenuku või Karikakra: nt buss nr 10, 12, 28, 37, 41, 42, 43 ja 45; autoga, jalgrattaga või jalutades

VAATA VÄRAVATE ASUKOHTI KAARDIL

Kontakt

E-R +372 6943 300; Hädaabi: 512 69 65
zoo@tallinnzoo.ee

Ehitajate tee 150 / Paldiski mnt. 145, Tallinn

Tagasiside