Tööpakkumised

JUHIABI-ASJAAJAJA

Tööülesanded

  • igapäevane direktori abistamine ning asutuse asjaajamise ja arhiivi korraldamine
  • vastavalt kehtivatele õigusaktidele ja muudele normdokumentidele
  • loomaaia üldtelefonile vastamine ning üldmeiliaadressile saabunud kirjade menetlemine vastavalt asjaajamiskorrale
  • bürootööks vajalike vahendite hankimine
  • asutuse dokumendihaldus
  • asutuse töötervishoiu ja tööohutusalase dokumentatsiooni koostamine, juurutamine ja ajakohastamine

Nõudmised kandidaadile

  • kõrg- või keskeriharidus ning töökogemus ametikoha töövaldkonnas
  • asutuste asjaajamiskorralduse tundmine, sh haldusdokumentide vormistamise nõuded, dokumentide registrid (Postipoiss) ja ringlus jms
  • tööks vajalike riigi ja Tallinna õigusaktide tundmine
  • väga hea eesti keele oskus, inglise keele oskus kesktasemel ametialase sõnavara valdamisega ja vene keele oskus vähemalt algtasemel
  • arvuti ja bürootehnika kasutamise oskus
  • huvi loomade, looduse ja loodushoiu vastu
  • hea suhtlemis- ja väljendusoskus
  • analüüsi- ja arenemisvõime

Kasuks tuleb

  • töötamise kogemus Tallinna linna asutuses või allasutuses
  • ingliskeelse kirjavahetuse pidamise oskus

Omalt poolt pakume

  • võimalust töötada unikaalses, väljakutseid pakkuvas keskkonnas
  • võimalust arendada loodushoiuga tegelevat asutust
  • mitmekülgset ja huvitavat tööd
  • võimalust ennast teostada loomaaia arendamisel uuele tasemele
  • sõbralikke kolleege
  • stabiilset töötasu

Tööle asumise aeg: esimesel võimalusel
Töötasu: 835 eurot kuus (bruto)
Nõutud haridus:  keskeriharidus või enam
Nõutud keeled:  eesti, inglise, vene
Täistööaeg

Konkursil osalemiseks saata CV ja motivatsioonikiri  e-posti aadressile Katrin.Rahula@tallinnzoo.ee märgusõnaga „juhiabi-asjaajaja“ kuni 24. septembrini 2017.

ULUKIHOOLDAJA

Tallinna Loomaaed võtab tööle ulukihooldaja (elevandigrupp). Väljaõpe kohapeal.  Vajalik eesti keele oskus vähemalt kesktasemel kõnes. Tööle asumise aeg kohe. Lisainfo: Anne Saluneem telefonil 512 6903.

Avatud

  • Kassa
    9-17
  • Siseekspositsioonid *
    10-18
  • Laste loomaaed
    10-19

* Siseekspositsioonid on esmaspäeviti suletud
Loomaaias võib viibida kuni kaks tundi pärast kassade sulgemist

Kuidas tulla

Paldiski mnt värav

Peatus ZOO: buss nr 21, 21B, 22, 37, 41, 42 ja 43; autoga, jalgrattaga või jalutades

Ehitajate tee värav

Peatus Nurmenuku või Karikakra: nt buss nr 10, 12, 28, 37, 41, 42, 43 ja 45; autoga, jalgrattaga või jalutades

VAATA VÄRAVATE ASUKOHTI KAARDIL

Kontakt

E-R +372 6943 300
zoo@tallinnzoo.ee

Ehitajate tee 150 / Paldiski mnt. 145, Tallinn

Tagasiside