Tööpakkumised

Tallinna Loomaaed võtab tööle MAJANDUSJUHI

Tööülesanded

  • Loomaaia territooriumi, hoonete ja aedikute haldamise ja heakorraga seonduvate probleemide lahendamise korraldamine
  • Kommunaalteenuste osutamise, lepingute haldamise ja seadmete käitlemisega seotud info vahendamine ning järelevalve korraldamine
  • Igapäevase majandamisega seotud küsimuste lahendamine ja väiksemate ehituste, hooldus-ja remonditööde korraldamine
  • Loomaaia ehitusliku arenduse korraldamine ja suuremate ehituste juures loomaaia esindamine
  •  Loomaaia hoonete, aedikute, rajatiste, inventari ja territooriumi, tehno- ja tugivõrkude korrasoleku tagamine
  • Halduseks vajalike materjalide ja teenuste hankimise korraldamine, ostumenetluste ja hangete läbiviimise korraldamine
  • Loomaaia külastajate parkimise korraldamine
  • Loomaaia rentnikega suhtlemine

Nõudmised kandidaadile

  • Töökogemus haldusjuhina, ehituses, kinnisvarahaldurina või muul sarnasel positsioonil
  • Kõrg- või keskeriharidus sobival erialal
  • Huvi loomade ja loodushoiu vastu
  • Väga hea eesti keele oskus, vene ja inglise keele oskus heal suhtlustasandil
  • Arvutioskus heal tasemel ja avatus uuendustele
  • Hea suhtlemisoskus ja soov jõuda lahendusteni, konfliktide haldamise võimekus
  • Pingetaluvus, hea meeskonnatöö võimekus
  • Oskus planeerida oma tööd, prioriteete ja kasutada aega efektiivselt
  • Süsteemsus ja kohusetundlikkus, hea analüüsivõime, otsustusvõimekus

Kasuks tuleb

  • Isikliku sõiduauto olemasolu

Omalt poolt pakume

  • Võimalust töötada unikaalses, väljakutseid pakkuvas keskkonnas
  • Mitmekülgset ja huvitavat tööd
  • Võimalust ennast teostada loomaaia arendamisel uuele tasemele
  • Avatud suhtlemist
  • Hüvitist isikliku sõiduauto kasutamise eest tööülesannete täitmisel

Kandideerida saab 7.aprillini.

Tööle asumise aeg: Niipea kui võimalik
Töötasu: kuupalk 1900 eurot (brutosummana)
Tööaeg: Täistööaeg

Konkursil osalejal saata CV ja motivatsiooni kiri meili aadressile: katrin.Rahula@tallinnzoo.ee märgusõnaga „majandusjuht“

Laekunud kandidatuurid vaatab läbi komisjon: direktor, personalijuht, finantsjuht nädala aja jooksul peale konkursi lõppemist. Osalejaid teavitatakse tulemustest.

Loomaaia Loodushariduskeskuse meenepood  pakub suve –sügisperioodiks aprillist-novembrini tööd sõbralikule, särasilmsele

MÜÜJALE-KLIENDITEENINDAJALE.

Tööülesanded:

  • Kaupade  aktiivne müük ja klientide viisakas teenindamine.
  • Kaupade müügiks ettevalmistamine ja väljapanek  müügisaali.
  • Kaupade ja kaupluse korrashoid.

Kanditaadilt eeldame:

  • Ausust ja kohusetundlikkust, täpsust ja korrektsust, aktiivsust, head suhtlemisoskust, rõõmsameelsust.
  • Kasuks tuleb eelnev müügitöö kogemus ja vene- ning inglise keele oskus vähemalt suhtlustasandil.

Pakume:

  • stabiilset sissetulekut ja sotsiaalseid garantiisid;
  • kaasaaegset töökeskkonda uues loodushariduskeskuses Tallinna Loomaaias,
  • tööd graafiku alusel;
  • koolitust;
  • omatöötaja soodustusi.

Tööle asumise aeg: aprill

Asukoht: Ehitajate tee 150, Tallinn

Kuulutus aegub: 03.04.2017.a

Kandideerimiseks saatke palun oma  CV aadressile: Kersti.Remmel@tallinnzoo.ee, tel.: 5332 5454

Tallinna Loomaaed võtab tööle ulukihooldaja.

Väljaõpe kohapeal. Vajalik eesti keele oskus vähemalt kesktasemel kõnes.

Tööle asumise aeg kohe.

Lisainfo:

Jelena Semjonova telefonil 512 6925

Anne Saluneem telefonil 5126903.

Avatud

  • Kassa
    9-17
  • Siseekspositsioonid *
    10-18
  • Laste loomaaed
    10-17

* Siseekspositsioonid on esmaspäeviti suletud
Loomaaias võib viibida kuni kaks tundi pärast kassade sulgemist

Kuidas tulla

Paldiski mnt värav

Peatus ZOO: buss nr 21, 21B, 22, 41 ja 42; autoga, jalgrattaga või jalutades

Ehitajate tee värav

Peatus Nurmenuku või Karikakra: nt buss nr 10, 12, 28, 41, 42, 43 ja 45; autoga, jalgrattaga või jalutades

VAATA VÄRAVATE ASUKOHTI KAARDIL

Kontakt

E-R +372 6943 300
zoo@tallinnzoo.ee

Ehitajate tee 150 / Paldiski mnt. 145, Tallinn

Tagasiside