Tööpakkumised

Naaritsahooldaja

Loomaaia liigikaitse osakond otsib kohusetundlikku ja usinat naaritsate hooldajat, kellele meeldib füüsiline töö värskes õhus. Väljaõpe kohapeal.

CV saata kadri.ashford@tallinnzoo.ee

Kommunikatsioonispetsialist

Tallinna Loomaaed otsib oma meeskonda kommunikatsioonispetsialisti.

Tööülesanded:

•                    Kommunikatsioonitegevuste planeerimine ja läbiviimine

•                    Meediasuhete juhtimine ja kriisikommunikatsiooni korraldamine

•                    Sise- ja väliskommunikatsiooni süsteemi arendamine, sh kommunikatsioonikanalite haldamine

•                    Pressiteadete,  meediatekstide, uudiskirja ja muude sisuturundustekstide kirjutamine

•                    Kodulehe ja sotsiaalmeediavõrgustike haldamine

•                    Meediamonitooringu tegemine

•                    Töötajate koolitamine ja nõustamine kommunikatsiooniküsimustes

•                    Osalemine erinevate sündmuste korraldamises

Nõudmised kandidaadile

•                    Eelnev kogemus või vastav haridus kommunikatsiooni, suhtekorralduse, turunduse vm tulevase tööga seotud valdkonnas, kasuks tulevad zooloogia alased teadmised

•                    Oskus ja kogemus tekstide kirjutamisel ja toimetamisel

•                    Hea arvutikasutusoskus (Microsoft Office, WordPress’i, Facebook’i ja Google’i töövahendite hea tundmine)

•                    Väga hea kirjalik ning suuline väljendusoskus eesti  keeles, kasuks tuleb vene, inglise ja soome keele oskus

•                    Huvi ja oskus tegeleda visuaalse kommunikatsiooniga

•                    Hea organiseerimisvõime ning oskus juhtida oma aega

•                    Julgus, loomingulisus ja algatusvõime

•                    Oskus töötada meeskonnas ja olla paindlik

Omalt poolt pakume:

•                    Huvitavat tööd arenevas ja muutuvas organisatsioonis

•                    Mitmekesised enesetäiendus- ja arenemisvõimalused

•                    Meeldivat ja kaasaegset töökeskkonda

•                    Võimalust eneseteostuseks mõõduka, kuid stabiilse töötasu juures

Kandideerimiseks saada oma CV ja motivatsioonikiri koos palgasooviga hiljemalt 26.06.2017 aadressile Katrin.rahula@tallinnzoo.ee

Avatud

  • Kassa
    9-18
  • Siseekspositsioonid *
    10-19
  • Laste loomaaed
    10-19

* Siseekspositsioonid on esmaspäeviti suletud
Loomaaias võib viibida kuni kaks tundi pärast kassade sulgemist

Kuidas tulla

Paldiski mnt värav

Peatus ZOO: buss nr 21, 21B, 22, 37, 41, 42 ja 43; autoga, jalgrattaga või jalutades

Ehitajate tee värav

Peatus Nurmenuku või Karikakra: nt buss nr 10, 12, 28, 37, 41, 42, 43 ja 45; autoga, jalgrattaga või jalutades

VAATA VÄRAVATE ASUKOHTI KAARDIL

Kontakt

E-R +372 6943 300
zoo@tallinnzoo.ee

Ehitajate tee 150 / Paldiski mnt. 145, Tallinn

Tagasiside