Viies nädal

Kigoma oksaga_foto Inari LeimanKigoma_foto Inari LeimanTuleval teisipäeval, 7. veebruaril saab seitsmeaastaseks Ida-Aafrika teravmokk-ninasarvik Kigoma. Tema elust ja olemisest Tallinna loomaaias saab lugeda siit. Sünnipäevatort antakse tähtpäevalisele üle kell üks päeval.

Lumine loomaaed on valge ja rahulik. Ja kuigi lund pole just palju naudivad muskusveised talve täiel rinnal. Lumeleopardid paarituvad. Tetise talled_foto Inari LeimanSõraliste majas jätkuvad kodukitsede poegimised.
1. veebruaril alustasid poegimisega ka laste loomaaia kameruni kääbuskodukitsed. Kesknädala pealelõunal ilmavalgust näinud kahele Tetise tallekesele järgnesid neljapäeva õhtupoolikul veel kolm Kotja tallekest. Uute ilmakodanike uudistajad on laste loomaaeda oodatud.

Kullimägi suleti osaliselt külastajaile – viimasel jaanuaripäeval munes habekotkas kaamelivillaga soojustatud pessa ühe muna. Haudumise kulgu on kõigil huvilistel võimalik jälgida loomaaia kodulehe pesakaamera vahendusel.

pelikanitibu_ 1.02.2017_foto Julia Kolpakchijääkarumõmm_3.02.2017Jääkarumõmm ja pelikanitibu kasvavad jõudsasti.

Looduskooli metoodikud viivad läbi õppeprogramme ja huviringide tunde ning aitavad lastegruppidel talvise loomaaia võlusid avastada.

Loomaaed ja SA Lutreola koos heade vabatahtlikest abilistega kogusid möödunud aastal erinevate loomaliikide (euroopa naarits, amuuri leopard ja amuuri tiiger, lumeleopard, ninasarvik) kaitse ja püsimajäämise toetuseks heategevuslikke müüke ja kohvikuõhtuid läbi viies ning annetusi kogudes kokku ligi 5700 eurot. Summad kanti vastavate liikide kaitseorganisatsioonide arvetele.

Avatud

  • Kassa
    9-17
  • Siseekspositsioonid *
    10-18
  • Laste loomaaed
    10-19

* Siseekspositsioonid on esmaspäeviti suletud
Loomaaias võib viibida kuni kaks tundi pärast kassade sulgemist

Kuidas tulla

Paldiski mnt värav

Peatus ZOO: buss nr 21, 21B, 22, 37, 41, 42 ja 43; autoga, jalgrattaga või jalutades

Ehitajate tee värav

Peatus Nurmenuku või Karikakra: nt buss nr 10, 12, 28, 37, 41, 42, 43 ja 45; autoga, jalgrattaga või jalutades

VAATA VÄRAVATE ASUKOHTI KAARDIL

Kontakt

E-R +372 6943 300
zoo@tallinnzoo.ee

Ehitajate tee 150 / Paldiski mnt. 145, Tallinn

Tagasiside