Kahekümne teine nädal

Laupäeval, 1. juunil tähistatakse loomaaias lastekaitsepäeva ja kõigil loomaaiakülalistel on juba hommikust saati võimalik kaasa lüüa mitmesugustes põnevates tegevustes. Külla tulevad koostööpartnerid ja head abilised, kes viivad päeva jooksul läbi erinevaid tegevusi ja etteasteid, õpetavad meisterdama ning pakuvad huvitavat ja harivat meelelahutust. Päeva täpne kava on siin.

Pühapäeva keskpäeval aga tasub läbi astuda paksunahaliste majast ja üle vaadata esmaspäeval, 3. juunil kaheaastaseks saav teravmokk-ninasarviku säluke Kibeta. Kohale tulevad ka Kibeta ja tema ema Kibibi vaderid, loomaaia suured sõbrad ja head abilised betoonispetsialistide ettevõttest Framm. Kõneldakse ninasarvikute olukorrast looduses ja meie võimalustest aidata neid hiiglaslikke rahumeelseid võrsesööjaid.

1. märtsil ilmavalgust näinud hallhülgepoeg Virgo lubati esmaspäeva hommikul ema ja isa juurde suurt basseini uudistama. Peale vanaloomade korraldatud tormakat ujumisõpet otsustas hülgepoju siiski taanduda tagasi oma turvalisele alale.

Dagestani tuuride poegimine jätkub ka sel nädalal, juurde on sündinud veel kuus tallekest. Linnutiikidel aga on taida ehk tiigikana perel koorunud kolm pisikest poega-sulepalli.

Kesknädalal ajas oma sarved maha muntjak.

Loomaaia looduskooli huviringide õpilased tähistasid koos ringijuhtidega reede pealelõunal õppeaasta lõppu ja panid oma teadmised proovile põnevas seiklusmängus.

Mai viimasel nädalal toimusid kaks esimest hilisõhtust ekskursiooni. Hilisõhtused ekskursioonid toimuvad teisipäeviti ja neljapäeviti kuni juuli keskpaigani. Loomaaia kassades müümata jäänud piletid lähevad alates juunikuust müüki piletilevi müügipunktides.

Avatud

  • Kassa
    9-17
  • Siseekspositsioonid *
    10-18
  • Laste loomaaed
    10-19

* Siseekspositsioonid on esmaspäeviti suletud
Loomaaias võib viibida kuni kaks tundi pärast kassade sulgemist

Kuidas tulla

Paldiski mnt värav

Peatus ZOO: buss nr 21, 21B, 22, 37, 41, 42 ja 43; autoga, jalgrattaga või jalutades

Ehitajate tee värav

Peatus Meistri, Nurmenuku või Karikakra: nt buss nr 10, 12, 16, 26, 27, 28, 37, 41, 42, 43 ja 45; autoga, jalgrattaga või jalutades

VAATA VÄRAVATE ASUKOHTI KAARDIL

Kontakt

E-R +372 6943 300; Hädaabi: 512 69 65
zoo@tallinnzoo.ee

Ehitajate tee 150 / Paldiski mnt. 145, Tallinn

Tagasiside