Käes on õige hetk panna kõrvitsad kasvama!

Maiad loomaaialoomad juba ootavad Sinu heldet panust, et siis sügisel kõrvitsapeol üheskoos lustida saaks! Kõrvits maitseb suurepäraselt enamikele loomadele – nii hiirtele, lindudele kui elevantidele.

Pane aga seeme mulda, kasta ja väeta, anna taimele hoolt ning armastust ning sügiseks on kõrvitsad suureks paisunud. Lisaks kõrvitsatele võib loomaaialoomadele kasvatada teisi hästisäilivaid köögivilju: patissone, kaalikaid, peete. 


Kampaaniast võib osa võtta igaüks! Osalemiseks täida registreerimisvorm.

Kuna osavõtt on aasta-aastalt aina suurenenud ning muutunud populaarseks ühistegevuseks nii eraisikute, lasteaedade ja koolide kui seltside seas, siis selleks, et teada ja näha, kus Eestis kõige tublimad kõrvitsakasvatajad asuvad, oleme loonud Eesti interaktiivse kaardi.
Arvukad kõrvitsasaagid jõuavad loomaeda ka sel aastal meie hea koostööpartneri kullerfirma DPD Eesti kaasabil, kes on kõrvitsate transporti korraldanud juba 2013. aastast.


Loomaaia traditsiooniline kõrvitsapidu toimub sel aastal 31. oktoobril.

Tallinna Loomaaed kutsub sel päeval kõiki huvilisi mõnusale jalutuskäigule, kus saab uudistada kuidas loomad tänulikkusega kingitud kõrvitsad vastu võtavad. Kõrvitsapidu pakuvab loomadele lõbusat mängulusti ning rikkalikku toidulauda ning külastajad saavad jälgida loomade toitumiskäitumist ning kuulata loomaaednike jutte.

Kaardile kuvatakse ainult info, mis ankeedis on mõeldud avalikuks kasutamiseks.

Lisainfo: Helina Õunapuu, helina.ounapuu@tallinnzoo.ee

Avatud

  • Kassa
    9-18
  • Siseekspositsioonid *
  • Laste loomaaed

* Siseekspositsioonid on esmaspäeviti suletud
Loomaaias võib viibida kuni kaks tundi pärast kassade sulgemist

Kuidas tulla

Paldiski mnt värav

Peatus ZOO: buss nr 21, 21B, 22, 37, 41, 42 ja 43; autoga, jalgrattaga või jalutades

Ehitajate tee värav

Peatus Meistri, Nurmenuku või Karikakra: nt buss nr 10, 12, 16, 26, 27, 28, 37, 41, 42, 43 ja 45; autoga, jalgrattaga või jalutades

VAATA VÄRAVATE ASUKOHTI KAARDIL

Kontakt

E-R +372 6943 300; Hädaabi: 512 69 65
zoo@tallinnzoo.ee

Ehitajate tee 150 / Paldiski mnt. 145, Tallinn

Tagasiside