Liigikaitse Butiik otsib vabatahtlikke

Liigikaitse Butiik otsib vabatahtlikke viimaks läbi heategevusmüüke perioodil aprill-oktoober loomaaia üritustel ja ka suvistel nädalavahetustel.

Heategevusmüügi läbiviimiseks tuleb hommikul kaup komplekteerida, platsile kärutada ja välja panna. Pärast jälle kõik kokku pakkida ja lattu tagasi toimetada. Kõik müügid tuleb raamatupidamise tarbeks kaustikusse märkida. Inimestega suheldes võib rääkida nii heategevusmüügi eesmärgist kui toetatavatest liikidest ja senistest saavutustest – vastav info jagatakse enne kätte. Liigikaitse Butiigil on olemas nutiterminal, mille kasutamine on väga lihtne. Igakülgne koolitus viiakse läbi enne tegevuse algust märtsis-aprillis.

Aktiivsetele vabatahtlikele on ette nähtud boonused!

Huvi ja küsimuste korral võtke ühendust Leana Jaluksega aadressil leana.jalukse@gmail.com.


Tallinna loomaaia ja SA Lutreola juures tegutsevad vabatahtlikud liigikaitse projektide eestvedajad tegelevad heategevusmüügiga ja koguvad sihtotstarbelisi rahalisi annetusi. Kõik need, kel on diivanil loomaaia heategevusmüügist soetatud kaunis loomapildiga padi, seljas loomaaialooma pildiga särk, loomapildiga tassis aurab hommikuti värske kohv, poeskäiguks on aga loomapildiga õlakott, rääkimata magnetitest ja märkidest, on kaasa aidanud liikide püsimise tagamisele.

Alates 2011. aastast oleme annetustest ja heategevuslike toodete müügist liigikaitseprojektide toetuseks looduses kogunud ligi 70 000 eurot! | Loe lähemalt.

Avatud

  • Kassa
    9-17
  • Siseekspositsioonid *
    10-18
  • Laste loomaaed
    10-17

* Siseekspositsioonid on esmaspäeviti suletud
Loomaaias võib viibida kuni kaks tundi pärast kassade sulgemist

Kuidas tulla

Paldiski mnt värav

Peatus ZOO: buss nr 21, 21B, 22, 37, 41, 42 ja 43; autoga, jalgrattaga või jalutades

Ehitajate tee värav

Peatus Meistri, Nurmenuku või Karikakra: nt buss nr 10, 12, 16, 26, 27, 28, 37, 41, 42, 43 ja 45; autoga, jalgrattaga või jalutades

VAATA VÄRAVATE ASUKOHTI KAARDIL

Kontakt

E-R +372 6943 300; Hädaabi: 512 69 65
zoo@tallinnzoo.ee

Ehitajate tee 150 / Paldiski mnt. 145, Tallinn

Tagasiside