Loodusfestival kutsub väärtustama ja märkama loodust linnaruumis! Tallinna loomaaed osaleb Loodusfestivali programmis 7.-8. augustil kolme üritusega. Tule avasta linnaloodust ja registreeri end loomaaia ekskursioonidele!

VARAHOMMIKUSED EKSKURSIOONID 

Juba aastakümneid oleme hilisõhtustel ekskursioonid osalejatele paljastanud loomade videvikulist elu. Kuidas aga sisustavad loomaaia asukad oma aega esimeste varahommikuste päikesekiirte ilmumisel – seda ei oska arvata isegi paljud loomaaia töötajad. Esmakordselt toimuvad varahommikused ekskursioonid toovad selle saladuse teieni ja lisavad vürtsi nii teie kui loomaaialoomade hommikurutiini!

Varahommikused ekskursioonid loomaaia asukate juurde toimuvad reedel, 7. augustil algusega kell 6.30.  Loodushariduse spetsialistid viivad läbi neli ekskursiooni: 2 gruppi alustavad lääneväravast (Ehitajate tee 150) ja 2 gruppi põhjaväravast (Paldiski mnt 145), grupi suurus 20 inimest. Ekskursiooni kestus on orienteeruvalt 1,5-2h. Osalemine on eelneva eelregistreerimisega ja loomaaia piletiga (täispilet 8€, sooduspilet 5€). Pileti saab osta iseteeninduskassast ekskursioonihommikul. Tasumine iseteeninduskassas on ainult kaardiga.

 • Eelregistreerimine  ekskursioonile algusega kell 6.30 põhjaväravast (Paldiski mnt 145)  VABAD KOHAD! Registreeri siin
 • Eelregistreerimine  ekskursioonile algusega kell 6.30 lääneväravast (Ehitajate tee 150) VABAD KOHAD! Registreeri siin

 


EKSKURSIOONID LOOMAAIA MESILASSE EESTI JA VENE KEELES

Laupäeval, 8. augustil läheme külla meie tarmukatele tolmeldajatele ehk viime teid ekskursioonile loomaaia mesilasse. 

Ekskursioon algab kell 15 ja kestab 1h. Tallinna Mesinike Seltsi mesinikud viivad paralleelselt läbi kaks ekskursiooni: ühele grupile eesti keeles, teisele vene keeles. Mõlemas grupis saab osaleda kuni 10 inimest. Ekskursiooni kestus on 1h. Algus loomaaia lääneväravast (Ehitajate tee 150). Osalemine on eelneva eelregistreerimisega. Registreeri >> siin <<.

Üritus kuulub üle-eestilise Loodusfestivali programmi. Loe festivalist lähemalt.


В субботу, 8 августа пойдём в гости к опылителям нашего зоопарка на пасеку Таллиннского зоопарка.

Экскурсия начинается в 15:00 и продлится 1 час. Пчеловоды Общества пчеловодов Таллинна параллельно проведут две экскурсии: одну на эстонском языке, вторую – на русском. В каждой группе по 10 человек. Длительность экскурсии 1 час. Тур начинается у западных ворот (Ehitajate tee 150). Для участия необходимо предварительно зарегистрироваться. Регистрация >> здесь <<.


ETENDUS JA ÕHTUNE EKSKURSIOON 

Laupäeval, 8. augustil olete oodatud LOOMAJÄMMILE!

Külla tulevad Improteater Impeeriumi näitlejad Tarvo Krall ja Erki Aule, kes jäljendavad erinevate loomade käitumist ja häälitsusi ning loovad vaatajatele loomaaiaga seotud sündmuste käike. Etendus toimub laste loomaaia õuealal ja algab kell 18. Etendus kestab 45 minutit. Juurdepääs on kõigil loomaaia pileti ostnud inimestel.

Pärast etendust, kell 19, viivad loodushariduse spetsialistid huvilisi 2-tunnisele ekskursioonile. Ekskursioonil osalemiseks on vaja eelregistreerimine.  Osalemine ekskursioonil on loomaaia piletiga. Kokku toimub neli ekskursiooni, igas grupis kuni 20 inimest.

Registreeri end õhtusele ekskursioonile SIIN

Avatud

 • Kassa
  9-15
 • Siseekspositsioonid *
  10-16
 • Laste loomaaed
  10-17

*Siseekspositsioonid on esmaspäeviti suletud.
Loomaaed on avatud kaks tundi pärast piletikassade sulgemist.

Kuidas tulla

Paldiski mnt. 145 – põhjavärav
Kesklinnast (Kaubamaja kõrvalt) buss nr. 42 (peatus Zoo)
Vabaduse väljakult buss nr. 22, 41 ja 42 (peatus Zoo)
Balti jaamast bussid 43, 41 ja 21 (peatus Zoo)

Ehitajate tee 150 – läänevärav
Kesklinnast (Kaubamaja kõrvalt) buss nr. 42 (peatus Karikakra või Nurmenuku)
Balti jaamast buss nr. 43 (peatus Zoo, Karikakra või Nurmenuku)
Bussid nr. 10, 12, 16, 26, 26A, 27, 28, 45, 46, 61 (peatus Meistri)

Kaart

Kontakt

E-R kl 8-16 tel +6943 300; Hädaabi: 512 69 65
zoo@tallinnzoo.ee

Ehitajate tee 150/Paldiski mnt. 145
Tallinn 13522, Estonia

Tagasiside