Loomaaia noorteklubi


Loomaaia noorteklubi avaõhtul, 14. oktoobril kell 17:30 rändame ajas tagasi sukeldudes ürgmerre. Aleksei Turovski juhendamisel asume uurima kivistisi ehk fossiile, mis annavad meile aimu erinevatest kunagi Eesti aladel elanud taimedest ja loomadest. Kuulda saab erinevate ajastutele iseloomulikest elukatest, fossiilide tekkest ning muidugi ka Aleksei Turovski enda seikadest kivististe otsinguil. Kohtume loomaaia Keskkonnahariduskeskuse (Ehitajate tee 150) Kopra klassis.

Teisel kohtumisel saavad noorteklubi liikmed panustada loomaaia loomade heaolusse ja seda läbi kõrvitsalaternate valmistamise. Nimelt toimub 31. oktoobril loomaaias Kõrvitsapidu, kus mitmed loomad saavad nautida kõrvitsaga või sinna sisse peidetud toiduga maiustamist. Just vahvalt lõigatud kõrvitsad ongi see, mis nii loomadele kui ka külastajatele elevust ja peorõõmu pakuvad.

NB! Kohtumine toimub tavapärase kolmapäeva asemel reedel, 30. oktoobril kell 17:30 kuna kõrvitsalaternad värskena kaua ei säili.


Kui oled noor, kes peab oluliseks kursis olemist looduse- ja keskkonnateemadega ning kes hindab mõttevahetusi valdkondade arvamusliidritega, siis oktoobris alustav Loomaaia noorteklubi on koht just Sinu jaoks!

Noorteklubi eesmärgiks on kokku tuua  noored loodushuvilised ja loomaaiasõbrad (orienteeruv vanusevahemik 14-26 eluaastat), kes saaksid osa huvitavast programmist ning tahaksid arutleda päevakajaliste loodusteemade üle. Iga liige saab ajada loodusjuttu Aleksei Turovski ja teiste loodusuurijatega, kaasa lüüa praktilistes töötubades, käia eksklusiivsetel loodusretkedel loomaaias ning osaleda harivatel teemaõhtutel.

Lisaks on noorteklubi liikmetel võimalus omandada väärtuslikke teadmisi ja kogemusi tehes koostööd loomaaia loodushariduse spetsialistidega. Huvilised saavad abiks olla erinevate ürituste, nagu näiteks loomaaednike jutud või rahvusvahelised loomapäevad planeerimisel ning läbiviimisel.

Noorteklubi käib koos kaks korda kuus, kolmapäeviti algusega kell 17:30 Tallinna loomaaia keskkonnahariduskeskuses.

Noorteklubis osalemise kuutasu on 15 eurot, arve saadetakse jooksva kuu alguses. Lisaks osavõtule noorteklubi programmist saab iga liige endale Tallinna loomaaia liikmekaardi, mis võimaldab õppeaasta jooksul piiramatult loomaaeda külastada.

>> Registreerimine <<

Lisainfo: Karmel Ritson, karmel.ritson@tallinnzoo.ee, 5855 0234


Avatud

  • Kassa
    9-17
  • Siseekspositsioonid *
    10-18
  • Laste loomaaed
    10-17

*Siseekspositsioonid on esmaspäeviti suletud.
Loomaaed on avatud kaks tundi pärast piletikassade sulgemist.

Kuidas tulla

Paldiski mnt. 145 – põhjavärav
Kesklinnast (Kaubamaja kõrvalt) buss nr. 42 (peatus Zoo)
Vabaduse väljakult buss nr. 22, 41 ja 42 (peatus Zoo)
Balti jaamast bussid 43, 41 ja 21 (peatus Zoo)

Ehitajate tee 150 – läänevärav
Kesklinnast (Kaubamaja kõrvalt) buss nr. 42 (peatus Karikakra või Nurmenuku)
Balti jaamast buss nr. 43 (peatus Zoo, Karikakra või Nurmenuku)
Bussid nr. 10, 12, 16, 26, 26A, 27, 28, 45, 46, 61 (peatus Meistri)

Kaart

Kontakt

E-R kl 8-16 tel +6943 300; Hädaabi: 512 69 65
zoo@tallinnzoo.ee

Ehitajate tee 150/Paldiski mnt. 145
Tallinn 13522, Estonia

Tagasiside