Looduskaitsekuu loomaaias

A3_Loodus_5mm_bleedMaikuu on traditsiooniliselt looduskaitsekuu. Tänavu, mil Eestist saab esmakordselt Euroopa Nõukogu eesistuja, tasub looduskaitse valdkonnas teha väike kokkuvõte Eesti panusest Euroopale ja vastupidi. Sellest johtuvalt on looduskaitsekuu teema “Eestilt Euroopale ja Euroopalt Eestile”.

Looduskaitsekuul arutletakse selle üle, milline on Eesti osa Euroopa loodushoius, mis on meie riigis need erilised loodusväärtused, mida mujal ei leidu ja mille säilimise eest peame hoolt kandma ning selle üle, mida on meie loodushoiule andnud Euroopa Liitu kuulumine.

Keskkonnaameti kodulehele on koondatud teemakohaseid artikleid ja mõtteterasid ning sealt leiab ka ülevaate looduskaitsekuu matkapäevadest.

Alanud on ka looduskaitsekuu Facebooki kampaania, kust saab rohkem teada Eesti looduse eripärade kohta, huvitavat teavet matkamisvõimaluste ja loodusteemaliste äppide kohta. Loositakse põnevaid auhindu.

Loomaaed kutsub looduskaitsekuul üles märkama Eestis looduskaitse all olevaid loomaliike, keda võib kohata ka Tallinna loomaaias. Et neid loomaaias kergem üles leida oleks, selleks tasub kodus või koolis välja printida looduskaitsekuu nuputamisülesanne koos looduskaitsekuu loomaaia plaaniga ja need kaasa võtta!

Nii saad teada midagi põnevat üheksa Eestis looduskaitse all oleva loomaliigi kohta.

Huvitavaid looduselamusi!

 

Avatud

  • Kassa
    9-17
  • Siseekspositsioonid *
    10-18
  • Laste loomaaed
    10-19

* Siseekspositsioonid on esmaspäeviti suletud
Loomaaias võib viibida kuni kaks tundi pärast kassade sulgemist

Kuidas tulla

Paldiski mnt värav

Peatus ZOO: buss nr 21, 21B, 22, 37, 41, 42 ja 43; autoga, jalgrattaga või jalutades

Ehitajate tee värav

Peatus Meistri, Nurmenuku või Karikakra: nt buss nr 10, 12, 16, 26, 27, 28, 37, 41, 42, 43 ja 45; autoga, jalgrattaga või jalutades

VAATA VÄRAVATE ASUKOHTI KAARDIL

Kontakt

E-R +372 6943 300; Hädaabi: 512 69 65
zoo@tallinnzoo.ee

Ehitajate tee 150 / Paldiski mnt. 145, Tallinn

Tagasiside