„Loomaaed kingikotis“ – kingiidee!

 • Retke pikkus 1,5 tundi
 • 1 kuni 10 inimest
 • lapsed ja/või täiskasvanud
 • hind 160 eurot
 • kingituse kasutamise aeg kuni 5 kuud makse tasumisest

Tallinna loomaaed pakub võimalust oma kaaslasele, perele, sõpradele, lastele või sõpruskonnale teha toredaid kingitusi tähtpäevadeks või lihtsalt niisama, et kogeda üht meeleolukat ja vaheldusrikast tervislikku ajaveetmise võimalust värskes õhus. Kingituse „Loomaaed kingikotis“ võib teha ka ühele sõbrale või kaaslasele, aga miks mitte ka iseendale individuaalretkeks.

Kingikotis on pooleteisttunnine giidiga jalutuskäik loomaaias, mida saab veidi kohandada tellija soovile vastavalt. Näiteks saab retki plaanida nii, et kõndimist oleks palju või grupi seisundit arvestades hoopis vähemal määral. Teekonna saab sättida ka oma loomaaia lemmiklooma järgi, kellele möödaminnes tere öelda. Rännakul võib retkejuht läbi viia eale sobiva aktiivsema mängu või lahendada muhedat ja õpetlikku viktoriini, avastada loomariigi saladusi või rännata hoopis loomadest eemale Veskimetsa.  Retke järel saab pidada väikest söögipausi piknikuplatsil või mujal loomaaias – kaasavõetud söögid vms saab jätta retke ajaks loomaaia keskkonnahariduskeskusesse.

Grupi suuruseks on maksimaalselt 10 inimest (lapsed ja/või täiskasvanud), aga kingituse „Loomaaed kingikotis“ võib teha ka ühele sõbrale või kaaslasele individuaalretkeks. Retki on võimalik tellida eesti, vene või inglise keeles. Retk algab tavaliselt loomaaia lääneväravas, keskkonnahariduskeskuses, aadressiga Ehitajate tee 150, kuid võimalikud on ka muud variandid. Retked toimuvad loomaaia lahtiolekuaegadel.

„Loomaaed kingikotis“ võib kingisaajat rõõmustada 5 kuu jooksul pärast tasu laekumist, kuid konkreetne aeg ja retke plaan tuleb korraldajatega kokku leppida. Selleks tuleb täita tellimisleht vähemalt 10 päeva enne planeeritava retke algust.

Tasuda saab arvega. Selleks palume teil täita tellimislehe vajalike andmetega SIIN. Kui retk läheb kingikotti ja retke tellib endale sobival ajal juba kingituse saaja, siis ainult arve saamiseks palume kinkijal täita tellimiselehel ainult tärniga märgitud väljad. Kui kingituse ostja on ühtlasi ka lähiajal plaanitava retke tellija, palume täita kõik väljad.

Kui olete saanud retke kingituseks, palume teil täita tellimisvormi SIIN.

Kasutame Teie isikuandmeid ainult Teile teenuse osutamiseks ega jaga neid kolmandate osapooltega.

Retke osas vastame Teile võimalikult kiiresti, aga mitte hiljem kui 5 tööpäeva jooksul. Kasutame Teie isikuandmeid ainult Teile teenuse osutamiseks ega jaga neid kolmandate osapooltega. 

Pärast makse laekumist saadame Teile väljaprinditava kinkekaardi, kuhu on kingisaajale lisatud juhised retke tellimiseks.

Kui te ei ole saanud vastust retke tellimuse osas või on teil tekkinud teisi probleeme, kirjutage palun loomaaia loodushariduse osakonna spetsialisti Marili Toomingu meiliaadressile  marili.tooming@tallinnzoo.ee

Avatud

 • Kassa
  9-18
 • Siseekspositsioonid *
  10-19
 • Laste loomaaed
  10-19

Siseekspositsioonid on esmaspäeviti suletud. Loomaaia territooriumil saab jalutada kuni kaks tundi pärast kassade sulgemist.

Kuidas tulla

Paldiski mnt. 145 – põhjavärav
Kesklinnast (Kaubamaja kõrvalt) buss nr. 42 (peatus Zoo)
Vabaduse väljakult buss nr. 22, 41 ja 42 (peatus Zoo)
Balti jaamast bussid 43, 41 ja 21 (peatus Zoo)

Ehitajate tee 150 – läänevärav
Kesklinnast (Kaubamaja kõrvalt) buss nr. 42 (peatus Karikakra või Nurmenuku)
Balti jaamast buss nr. 43 (peatus Zoo, Karikakra või Nurmenuku)
Bussid nr. 10, 12, 16, 26, 26A, 27, 28, 45, 46, 61 (peatus Meistri)

Kaart

Kontakt

E-R kl 8-16 tel +6943 300; Hädaabi: 512 69 65
zoo@tallinnzoo.ee

Ehitajate tee 150/Paldiski mnt. 145
Tallinn 13522, Estonia

Tagasiside