Tööpakkumised

Tallinna Loomaaed on Tallinna Keskkonna- ja Kommunaalameti hallatav asutus. Loomaaia tegevusvaldkondadeks on keskkonnaharidus, loodushoid, teadusuuringud ning hariv meelelahutus. Oleme ainuke omataoline Eestis ning meie kollektsioonis on üle 550 liigi ja enam kui 13 000 isendit. Loomaaeda külastab aastas üle 400 000 inimese.

Otsime oma meeskonda kuraatorit kelle eesmärgiks on zoo-osakonna töö korraldamine oma töörühma raames, loomade elukeskkonna rikastamine ja treenimise juurutamine, ettepanekute tegemine söödaratsioonide koostamisel ning loomade heaolu jälgimine.

Peamised tööülesanded

  • oma töörühma personali töö korraldamine ning töötajate poolt nende töökohustuste täitmise tagamine
  • söötade tellimine ja selle kasutamise kontrollimine, osalemine söödaratsioonide koostamises, kinnitamises ja kontrollsöötmiste läbiviimisel
  • dokumentatsiooni pidamine, esmase zoobioloogilise alginfo talletamine ja aruandlus töörühma tegevuse üle vastavalt kehtestatud korrale
  • oma töörühmas loomade treenimise juurutamine, planeerimine ja läbi viimine
  • enda kursis pidamine loomade pidamise, paljundamise ja söötmise küsimustes
  • tahe kaasa minna tänapäeval rahvusvaheliselt levinud loomaaedade põhimõtetega

Nõudmised kandidaadile

  • kõrgharidus (vähemalt BSc), eelistatult bioloogiline, põllumajanduslik, veterinaarne või muu analoogne Euroopa liidus omandatud haridus
  • erialavaldkonna seadusandluse hea tundmine
  • eesti ja inglise keele oskus B2 tasemel, kasuks tuleb vene keele oskus B1 tasemel
  • arvuti kasutamise oskus
  • hea meeskonnatööoskus ning positiivne suhtumine oma töösse
  • tahe ja oskus saavutada häid tulemusi
  • suur huvi eksootiliste loomade vastu
  • huvi loodushoiu vastu
  • pingetaluvus, võimekus kriisisituatsioonide haldamiseks

Omalt poolt pakume

  • huvitavat tööd arenevas ja muutuvas organisatsioonis
  • mitmekesiseid enesetäiendus- ja arenemisvõimalusi
  • meeldivat ja kaasaegset töökeskkonda
  • võimalust eneseteostuseks
  • töötasu 1300 eurot (bruto)

Kandideerimiseks saada oma CV ja motivatsioonikiri hiljemalt 10.12.2019 aadressile katrin.rahula@tallinnzoo.ee.

Avatud

  • Kassa
    9-15
  • Siseekspositsioonid *
    10-16
  • Laste loomaaed
    10-17

* Siseekspositsioonid on esmaspäeviti suletud
Loomaaias võib viibida kuni kaks tundi pärast kassade sulgemist

Kuidas tulla

Paldiski mnt värav

Peatus ZOO: buss nr 21, 21B, 22, 37, 41, 42 ja 43; autoga, jalgrattaga või jalutades

Ehitajate tee värav

Peatus Meistri, Nurmenuku või Karikakra: nt buss nr 10, 12, 16, 26, 27, 28, 37, 41, 42, 43 ja 45; autoga, jalgrattaga või jalutades

VAATA VÄRAVATE ASUKOHTI KAARDIL

Kontakt

E-R +372 6943 300; Hädaabi: 512 69 65
zoo@tallinnzoo.ee

Ehitajate tee 150 / Paldiski mnt. 145, Tallinn

Tagasiside