Tööpakkumised

Tallinna Loomaaed on Tallinna Keskkonna- ja Kommunaalameti hallatav asutus. Loomaaia tegevusvaldkondadeks on keskkonnaharidus, loodushoid, liigikaitse ja teadusuuringud. Viimased kaks tegevust on koondunud liigikaitseuuringute keskuse ümber. Tallinna Loomaaed on ainuke omataoline Eestis ning meie kollektsioonis on üle 400 liigi ja enam kui 11 000 isendit. Loomaaeda külastab aastas üle 400 000 inimese.

Otsime müügi- ja turundusosakonda keskkassa juhti

Peamised tööülesanded:

  • Loomaaia sularahakäibega seotud tegevuste korraldamine, koordineerimine ja kontrollimine ning sellega seotud dokumentatsiooni haldamine
  • sularaha liikumisega seotud tegevuste (piletimüük, meenepood, müügiautomaadid, annetuskastid, parkimisteenus jmt) korraldamine ja kontrollimine
  • sularaha liikumise analüüsimine ja aruandlus vastavalt eeskirjadele
  • kassiiride töö korraldamine

Nõudmised kandidaadile:

  • keskeri- või kõrgharidus
  • eesti keele oskus kõrgtasemel, vene ja inglise keele oskus suhtlustasandil
  • väga hea arvutikasutusoskus
  • eelnev töökogemus kassasüsteemiga CompuCash või mõne teise kassasüsteemiga
  • hea meeskonnatöö oskus ning positiivne suhtumine oma töösse
  • oskus töötada iseseisvalt ja efektiivselt
  • hea õppimisvõime ning pingetaluvus

Omalt poolt pakume:

  • huvitavat, ainulaadset ja mitmekesist tööd arenevas ja muutuvas organisatsioonis
  • enesetäiendus- ja arenemisvõimalusi
  • võimalust eneseteostuseks
  • võimalust anda oma panus klientide heaolu arendamisse

Tööle asumise aeg: 01.10.2019

Kandideerimiseks saada oma CV ja motivatsioonikiri hiljemalt 22.09.2019 aadressile katrin.rahula@tallinnzoo.ee

I zoo osakond pakub alates 1. oktoobrist täiskoormusega tööd vanemulukihooldajale.

  • huvitud loomadest;
  • sul on jõudu ja tahet teha füüsilist tööd värskes õhus;
  • soovid anda oma panuse loomade heaolu suurendamisesse.

Kandideerimiseks saada oma CV ja kaaskiri hiljemalt 22. septembriks jaanika.altraja@tallinnzoo.ee, lisainfo: 51 26 905.

Otsime oma meeskonda liigikaitseuuringute keskuse spetsialisti.

  • Tallinna Loomaaia loomade registri pidamine rahvusvahelises loomaaedade zooloogilise informatsiooni andmebaasis
  • Tallinna Loomaaias peetavate liikide EEP programmide ja suguregistrite-alase kirjavahetuse pidamine ja aastaaruannete saatmine
  • Tallinna Loomaaia loomkollektsiooni koosseisu regulaarne ja teaduslik analüüs
  • Tallinna Loomaaia loomade heaolu uuringute planeerimine ja korraldamine, keskkonnarikastamise ja loomade treenimise alaste andmete kogumine ja saadud andmete statistiline analüüs
  • liigikaitseuuringute keskuse muudes tegevustes osalemine

  • loodusteaduste alane kõrgharidus, magistrikraad
  • väga hea eesti ja inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas, kasuks tuleb vene keele oskus
  • tööalane kogemus arvutiga töötamisel ning kontoritarkvara ja statistikaprogrammide kasutamise oskused
  • huvi loomade ja loodushoiu vastu

  • võimalust anda oma panus loomade heaolu arendamisse ja liigikaitselistesse tegevustesse

Tööle asumise aeg: esimesel võimalusel

Kandideerimiseks saada oma CV ja motivatsioonikiri hiljemalt 30.09.2019 aadressile grete.nummert@tallinnzoo.ee.

Avatud

  • Kassa
    9-17
  • Siseekspositsioonid *
    10-18
  • Laste loomaaed
    10-19

* Siseekspositsioonid on esmaspäeviti suletud
Loomaaias võib viibida kuni kaks tundi pärast kassade sulgemist

Kuidas tulla

Paldiski mnt värav

Peatus ZOO: buss nr 21, 21B, 22, 37, 41, 42 ja 43; autoga, jalgrattaga või jalutades

Ehitajate tee värav

Peatus Meistri, Nurmenuku või Karikakra: nt buss nr 10, 12, 16, 26, 27, 28, 37, 41, 42, 43 ja 45; autoga, jalgrattaga või jalutades

VAATA VÄRAVATE ASUKOHTI KAARDIL

Kontakt

E-R +372 6943 300; Hädaabi: 512 69 65
zoo@tallinnzoo.ee

Ehitajate tee 150 / Paldiski mnt. 145, Tallinn

Tagasiside