Noorteklubi kohtumised detsembris

Selle aasta viimasel kohtumisel, 18. detsembril kell 18:00 võtab Aleksei Turovski kokku varem käsitletud parasiitide ja koostöö teemad mõtiskledes samuti primaatidest. Püüame üheskoos leida vastuse küsimusele, kas ahvide sotsiaalne eluviis ainult soodustab parasiitide levikut või teeb nad ka rohkem haavatavamaks parasitismile?

Detsembris toob loomaaed tähelepanu primaatidele ja nii on ka ahvikuu raames loomaaia noorteklubi detsembrikohtumistel teemaks primaadid. Kolmapäeval, 11. detsembril kell 18:00 toimub noorteklubi esimene töötuba, kus valmistatakse loomaaia ahvidele ahvipäevaks keskkonnarikastusvahendeid. Samuti räägime keskkonnarikastuse vajadusest ja olulisusest loomaaias.


Kui oled noor, kes peab oluliseks kursis olemist looduse- ja keskkonnateemadega ning kes hindab mõttevahetusi valdkondade arvamusliidritega, siis Tallinna Loomaaia Noorteklubi on just koht Sinu jaoks! Kuulame ja vaatame, arvame ja arutleme koos!

Noorteklubi eesmärgiks on kokku tuua  noored loodushuvilised ja loomaaiasõbrad (orienteeruv vanusevahemik 16-26 eluaastat), kes saaksid osa huvitavast programmist ning tahaksid arutleda päevakajaliste loodusteemade üle. Iga liige saab võimaluse ajada loodusjuttu Aleksei Turovski ja teiste tipploodusuurijatega, kaasa lüüa praktilistes töötubades, käia eksklusiivsetel loodusretkedel nii loomaaias kui ka väljaspool ning osaleda harivatel teema- või filmiõhtutel. 


Avatud

  • Kassa
    9-18
  • Siseekspositsioonid *
    10-19
  • Laste loomaaed

*Indoor expositions are closed on Mondays.
The Zoo closes two hours after the ticket office is closed.

Kuidas tulla

Paldiski mnt. 145 – North Entrance

From Tallinn city centre (Kaubamaja) bus no. 42 (Bus stop Zoo) From Freedom square (Vabaduse väljak) buses no. 22, 41, and 42 (Bus stop Zoo) From Railway station (Balti jaam) buses no. 21, 41, and 43 (Bus stop Zoo)

Ehitajate tee 150 – West Entrance

From Tallinn city centre (Kaubamaja) bus no. 42 (Bus stop Karikakra or Nurmenuku) From Railway station (Balti jaam) bus no. 43 (Bus stop Karikakra, Nurmenuku or Zoo) Buses no. 10, 12, 13, 28, 37, 45, 46, 47

Zoo map

Kontakt

E-R +372 6943 300; Emergency: 512 69 65
zoo@tallinnzoo.ee

Ehitajate tee 150/Paldiski mnt. 145
Tallinn 13522, Estonia

Give us feedback