Noorteklubi kohtumised jaanuaris

Tallinna loomaaia noorteklubi läheb uue aasta puhul ajas tagasi!  2020. aasta esimesel kohtumisel, 15. jaanuaril räägib Aleksei Turovski põnevaid lugusid juhtumistest loomaaias siis, kui see veel Kadrioru nõlval asus ning kui alles Veskimetsa alale kolitud sai. Kohtume ikka kell 18:00, loomaaia Keskkonnahariduskeskuse (Ehitajate tee 150) Kopra klassis.

Teisel kohtumisel oleme aga aastas 2020 tagasi ning tähistame alanud nahkhiire aastat. Sel korral kohtume aga neljapäeval, 30. jaanuaril mil loomaaias toimub Aasta loom 2020 avaõhtu algusega kell 18:00. Avaõhtule palume eelregistreerida end SIIN. Õhtukangelaseks on muidugi nahkhiired, kellest täpsemalt räägivad nahkhiirteuurijad ja -eksperdid Eestimaa Looduse Fondist ja Eesti Terioloogia Seltsist.

Kohtumiseni!


Kui oled noor, kes peab oluliseks kursis olemist looduse- ja keskkonnateemadega ning kes hindab mõttevahetusi valdkondade arvamusliidritega, siis on Tallinna Loomaaia Noorteklubi just koht Sinu jaoks! Kuulame ja vaatame, arvame ja arutleme koos!

Noorteklubi eesmärgiks on kokku tuua  noored loodushuvilised ja loomaaiasõbrad (orienteeruv vanusevahemik 16-26 eluaastat), kes saaksid osa huvitavast programmist ning tahaksid arutleda päevakajaliste loodusteemade üle. Iga liige saab võimaluse ajada loodusjuttu Aleksei Turovski ja teiste tipploodusuurijatega, kaasa lüüa praktilistes töötubades, käia eksklusiivsetel loodusretkedel nii loomaaias kui ka väljaspool ning osaleda harivatel teema- või filmiõhtutel.

Noorteklubis osalemise kuutasu on 15 eurot, arve saadetakse jooksva kuu alguses. Lisaks osavõtule noorteklubi programmist saab iga liige endale Tallinna loomaaia liikmekaardi, mis võimaldab õppeaasta jooksul piiramatult loomaaeda külastada.

Täpsem info ja registreerumine:
Karmel Ritson, karmel.ritson@tallinnzoo.ee

Avatud

  • Kassa
    9-18
  • Siseekspositsioonid *
  • Laste loomaaed

* Siseekspositsioonid on esmaspäeviti suletud
Loomaaias võib viibida kuni kaks tundi pärast kassade sulgemist

Kuidas tulla

Paldiski mnt värav

Peatus ZOO: buss nr 21, 21B, 22, 37, 41, 42 ja 43; autoga, jalgrattaga või jalutades

Ehitajate tee värav

Peatus Meistri, Nurmenuku või Karikakra: nt buss nr 10, 12, 16, 26, 27, 28, 37, 41, 42, 43 ja 45; autoga, jalgrattaga või jalutades

VAATA VÄRAVATE ASUKOHTI KAARDIL

Kontakt

E-R +372 6943 300; Hädaabi: 512 69 65
zoo@tallinnzoo.ee

Ehitajate tee 150 / Paldiski mnt. 145, Tallinn

Tagasiside