Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Muusikalised kolmapäevad

12.08.2020

KLASSIKAKOLMAPÄEV – KADI JÜRGENS (mezzosopran) ja PIIA PAEMURRU (klaver)
12. august kell 19.00

Muusikute fond PLMF ja Tallinna Loomaaed ootavad kõiki muusika- ja loomahuvilisi klassikakolmapäevadele. Klassikakontsert loomaaias on teistlaadne kogemus – siin kõlavad muusika taustal loomade ja lindude hääled, mis üheskoos moodustavad ainulaadse helipildi.

Kontsertsarjas on kolm kontserti, mis toimuvad augustikuu kolmapäeviti algusega kell 19.
Kontserdid toimuvad ilusa ilma korral õues, täpne toimumiskoht teavitatakse hiljemalt kontserdipäeva hommikul Tallinna Loomaaia kodulehel ja Facebookis.
Kontserdile pääseb loomaaia külastuspiletiga, mille saab soetada loomaaia kassadest (avatud kl 9-18), läänevärava iseteeniduskassast (Ehitajate tee 150) ning Piletilevist.

KADI JÜRGENS on omandanud bakalaureusekraadi klassikalise laulu erialal Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias ning jätkamas seal ka magistriõpinguid. Erasmus programmi vahendusel on Kadi õppinud aasta Antwerpeni Kuninglikus Konservatooriumis ja praegu täiendab Kadi end Belgia Rahvusvahelises Ooperiakadeemias IOA Gentis. 2018. aastal omistati talle muusikute fondi PLMF poolt Marje ja Kuldar Sinki nimeline preemia “Noor laulja 2018” ning samal aastal laulis ta solistina ka Oulu Sümfooniaorkestri ees. Lisaks on Kadi saanud maestra Wilma Vernocchi meistrikursustel osalemiseks stipendiumi Mati Palmi fondilt ja Itaaliast. Kadi on teinud mitmeid ooperirolle nii kodumaal kui ka Belgias ning esinenud kontsertidel ka mujal Euroopas. Tema repertuaar varieerub vara barokist kuni kaasaegse muusikani ning talle on südamelähedane kaasaegne hääleimprovisatsioon.


PIIA PAEMURRU
on ansamblipartneriks eelkõige ooperilauljatele, kuid kontserditegevus on teda kokku viinud paljude väljapaistvate muusikutega. Ta on lõpetanud Tallinna Konservatooriumi ning töötab aastast 1986 Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia lauluosakonnas klaverisaatjana. 2016.a. alates on ta Vanemuises kontsertmeister. Ta on pälvinud mitmetel laulukonkurssidel parima klaverisaatja eripreemia, sh rahvusvahelisel K. Taev’i lauljate konkursil viiel korral.

Kontsertsarja kaaskorraldaja on Muusikute fond PLMF, mis loodi 2003. aastal missiooniga toetada klassikalise muusika talente ning on siiani ainus mittetulunduslik ühing, mis on abiks järjepidevalt mitmete Eesti annete käekäigule, pakkudes neile esinemisvõimalusi erinevate riikide kontserdilavadel, täiendõpet nii eesti kui maailma tipp-pedagoogide juhendamisel jpm.

Details

Päev:
12.08.2020
Event Category:

Avatud

  • Kassa
    9-15
  • Siseekspositsioonid *
  • Laste loomaaed

*Siseekspositsioonid ja laste loomaaed on märtsis suletud.
Kassad avatud kell 9-15, ainult kaardimaksed.
Iseteeninduskassad avatud kell 9-17, ainult kaardimaksed.
Loomaaia territooriumil saab märtsis jalutada kella 19ni.

Kuidas tulla

Paldiski mnt. 145 – põhjavärav
Kesklinnast (Kaubamaja kõrvalt) buss nr. 42 (peatus Zoo)
Vabaduse väljakult buss nr. 22, 41 ja 42 (peatus Zoo)
Balti jaamast bussid 43, 41 ja 21 (peatus Zoo)

Ehitajate tee 150 – läänevärav
Kesklinnast (Kaubamaja kõrvalt) buss nr. 42 (peatus Karikakra või Nurmenuku)
Balti jaamast buss nr. 43 (peatus Zoo, Karikakra või Nurmenuku)
Bussid nr. 10, 12, 16, 26, 26A, 27, 28, 45, 46, 61 (peatus Meistri)

Kaart

Kontakt

E-R kl 8-16 tel +6943 300; Hädaabi: 512 69 65
zoo@tallinnzoo.ee

Ehitajate tee 150/Paldiski mnt. 145
Tallinn 13522, Estonia

Tagasiside