Maalikunstniku Iris Uuki lillemaalide näitus

16. mail kell 16:30 avab maalikunstnik Iris Uuk oma lillemaalide näituse Tallinna loomaaia keskkonnahariduskeskuse fuajees aadressil (Ehitajate tee 150).

Iris Uuk on sündinud 12. märtsil 1942. aastal Tallinnas. Ta on lõpetanud Kunstiülikooli maali osakonna 1974. aastal maalikunstnik-pedagoogina, aga suurema osa ajast on töötanud  vabakutselise kunstnikuna. Tema diplomitööks oli Tudu metsamajandi vitraažaken, mis on siiani alles.

Kunstnik on esinenud näitustel Tallinnas, Moskvas, Leningradis, Helsingis, Stockholmis, Minskis, Kiievis jm, õlimaalidel ikka kas lilled või natüürmordid. Koos abikaasa, kunstnik-raamatugraafik Henno Arrakuga, esineti ka Moskva Eksliibrisemuuseumis 1994. aastal.

Käesolev näitus ei ole loomaaias esimene Iris Uuk’i lillemaalide väljapanek. Näitus teeb tagasivaate kunstniku töödele sajandivahetusest tänase päevani ja uued tööd sünnivad kunstniku käe all tänaseni.

Kui keegi soovib töid endale soetada, siis roheliste mummudega tähistatud tööd on saadaval ja huvi korral võib ühendust võtta Marko Adamsoniga telefonil 56457703.  

Näitus on loomaaias üleval kuni kesksuveni!

Illustration
Illustration

Aukioloajat

  • Lipunmyynti ja sisäänpääsy 9-18
  • Eläintarha 9-20
  • Sisätilat, ml Sademetsä Ma 11-19, Ti-Su 10-19
  • Sademetsän sisäänpääsy 18:30 asti
  • Lasten eläintarha (sisätila) 10-19

Kartta

Eläintarhan kartta