Inimesed

Personal

Administratsioon
Direktor Tiit Maran zoo.direktor@tallinnzoo.ee
Kollektsioonijuht Tõnis Tasane tonis.tasane@tallinnzoo.ee 56567204
Finantsjuht Katrin Tõru katrin.toru@tallinnzoo.ee 694 3354
Haldusjuht Aivar Saareli aivar.saareli@tallinnzoo.ee 694 3335
Jurist-hankespetsialist Kunnar Korsten kunnar.korsten@tallinnzoo.ee
Personalijuht Katrin Rahula katrin.rahula@tallinnzoo.ee 6943364
Infotehnoloog Jaan Kont jaan.kont@tallinnzoo.ee 58871439
Juhiabi-asjaajaja Linda Jaanus linda.jaanus@tallinnzoo.ee 6943300
Müügi- ja turundusosakond
Müügi- ja turundusjuht – osakonna juhataja Riine Kallas riine.kallas@tallinnzoo.ee 58876854
Turundusspetsialist Margit Helmja margit.helmja@tallinnzoo.ee 53338697
Müügispetsialist Helina Õunapuu helina.ounapuu@tallinnzoo.ee 5156536
Kommunikatsioonispetsialist Killu Kuuben killu.kuuben@tallinnzoo.ee 57705028
Meenepoe juhataja Kersti Remmel kersti.remmel@tallinnzoo.ee 53325454
Meenepood 53015771
Keskkassa juhataja Kristi Samuel kristi.samuel@tallinnzoo.ee 5115368
6943317
Põhjavärava piletikassa (Paldiski mnt) 6943366
6943338
Läänevärava piletikassa (Ehitajate tee) 6943337
Läänevärava kontorlör

58875127

6943352

Põhjavärava kontrolör 6943339
Teadusliku liigikaitse keskus
Keskuse juhataja (loomade treenimine) Lea Tummeleht
Liigikaitse spetsialist (keskkonnarikastamine) Kristel Nemvalts kristel.nemvalts@tallinnzoo.ee 58857893
Liigikaitse spetsialist Mirjam Pullerits mirjam.pullerits@tallinnzoo.ee
DNA analüüside spetsialist Grete Nummert grete.nummert@tallinnzoo.ee 53020458
Loodushariduse osakond
Juhataja Maris Laja maris.laja@tallinnzoo.ee 5126961
6943315
Juhataja asetäitja (zooloogia, laste loomaaed) Inari Leiman inari.leiman@tallinnzoo.ee 5126962
6943353
Juhtivspetsialist (kooliprogrammid, huviharidus) Leelo Kurbel leelo.kurbel@tallinnzoo.ee 6943361
53465229
Raamatukogu Uve Ramst uve.ramst@tallinnzoo.ee 6943316
Zookool Ene Lehtmets zookool@tallinnzoo.ee 6943365
Ekskursioonid ekskursioonid@tallinnzoo.ee 58835804
Loodushariduse spetsialist Darja Zubareva darja.zubareva@tallinnzoo.ee 58835804
Loodushariduse spetsialist Karmel Ritson karmel.ritson@tallinnzoo.ee 58550234
Loodushariduse spetsialist Ülle Limbach ulle.limbach@tallinnzoo.ee 55560642
Loodushariduse spetsialist, laste loomaaed Sandra Soomann sandra.soomann@tallinnzoo.ee
Kooliprogrammid (vene) Ilona Jakovleva ilona.jakovleva@tallinnzoo.ee 6943365
Loodushariduse spetsialist Marili Tooming marili.tooming@tallinnzoo.ee 6943 314
Loodushariduse spetsialist Leif-August Kirs leifaugust.kirs@tallinnzoo.ee 527 7772
Laste üritused, ringid (vene) Tatjana Kuznetsova tatjana.kuznetsova@tallinnzoo.ee 6943363
Loodushariduse spetsialist Aleksei Turovski maris.laja@tallinnzoo.ee
Loovtöö ja disain Katrin Nõu katrin.nou@tallinnzoo.ee 6943360
Laste loomaaed

Annika Kohv

Tiia Vanner

Sirje Sinivee

53335843
Veterinaarosakond
Loomaarst-osakonna juhataja Rene Saimre rene.saimre@tallinnzoo.ee
Loomaarst Pjotrs Korolkovs pjotrs.korolkovs@tallinnzoo.ee
Zoo-osakond
Vanemkuraator (sõralised) Jaanika Altraja jaanika.altraja@tallinnzoo.ee 5126905
Vanemkuraator (primaadid ja linnud) Jelena Semjonova jelena.semjonova@tallinnzoo.ee 5126925
Kuraator (roomajad, kalad ja selgrootud) Julia Kolpakchi julia.kolpakchi@tallinnzoo.ee 5126924
Kuraator
Loomakasvatusnõunik Anne Saluneem anne.saluneem@tallinnzoo.ee
Söödaosakond (loomade söök)
Juhataja Jelena Motorenko jelena.motorenko@tallinnzoo.ee 6943346
Söödaköök 6943347
Aianduse ja heakorra osakond
Peaaednik – juhataja Hannes Maripuu hannes.maripuu@tallinnzoo.ee 5126930
6943326
Meisteraednik Kaidi Laine kaidi.laine@tallinnzoo.ee 5126931
Kompostimise juhtivspetsialist Dmitri Pšenitšnõi dmitri.psenitsnoi@tallinnzoo.ee 5126932
Kasvuhoone 6943328
Hooldusosakond
Juhataja Toomas Sula toomas.sula@tallinnzoo.ee 5088697
Juhataja asetäitja Tõnis Luhakooder tonis.luhakooder@tallinnzoo.ee 5126937
6943359
Ladu Nadežda Kotškina 6943329
Varustusspetsialist Artur Alaküla artur.alakyla@tallinnzoo.ee 6943313
Sisevalveosakond
Juhataja Madis Pärn madis.parn@tallinnzoo.ee
Kordnikud 5126965
6943343
Läänevärava parkla 53400983
Transpordivärav põhjaväravas Paldiski mnt 53020473

Avatud

  • Kassa
    9-15
  • Siseekspositsioonid *
    10-16
  • Laste loomaaed
    10-17

* Siseekspositsioonid on esmaspäeviti suletud
Loomaaias võib viibida kuni kaks tundi pärast kassade sulgemist

Kuidas tulla

Paldiski mnt värav

Peatus ZOO: buss nr 21, 21B, 22, 37, 41, 42 ja 43; autoga, jalgrattaga või jalutades

Ehitajate tee värav

Peatus Meistri, Nurmenuku või Karikakra: nt buss nr 10, 12, 16, 26, 27, 28, 37, 41, 42, 43 ja 45; autoga, jalgrattaga või jalutades

VAATA VÄRAVATE ASUKOHTI KAARDIL

Kontakt

E-R +372 6943 300; Hädaabi: 512 69 65
zoo@tallinnzoo.ee

Ehitajate tee 150 / Paldiski mnt. 145, Tallinn

Tagasiside