Kuhu minna täna piknikku pidama?

Loomaaia territooriumil on erinevate suurustega piknikuplatse, mida võib kasutada ja rentida erinevate ürituste jaoks. Kaart

Piknikuplatside asukoha leiad loomaaia kaardilt. Kõikidel platsidel on kuus puidust piknikulauakomplekti, katusealuseid ega telke meil kahjuks valikus ei ole.

Eraisikud võivad külastajatele avatud haljasaladel (v.a. tasulised piknikuplatsid) oma piknikukorvi ja -linaga, segamata teisi külastajaid ja loomade talitamist, pidada piknikut tasuta.

Rebasemäe piknikuplats

Rebasemäe piknikuplats asub Lääneväravas, linnutiikide ja laste loomaaia läheduses. Väikses metsatukas olev privaatne piknikuplats sobib nii suurematele kui ka väiksematele seltskondadele (u 30-150 inimest). Piknikuplatsil 6 piknikulaua komplekti ja elektrivalmidus.

Tuulikuplats

Tuulikuplats asub Põhjaväravas ja suur muruplats sobib hästi telgi paigaldamiseks ja suuremate sündmuse läbiviimiseks ( u 100-1000 inimest). Piknikuplatsil 6 piknikulaua komplekti ja elektrivalmidus.

Piisoniplats

Piisoniplats asub avaliku lastemängu kõrval ning sobib hästi väiksematele lastega seltskondadele. Platsi metsaveerel on kasutamiseks 3 piknikulauda.

Hinnakiri

Piknikute ja piknikuplatside tellimineHind (1h)
Piknikuplatsi kasutamine loomaaia lahtioleku ajal + lisandub piletite hind61 €
Piknikuplatsi kasutamine pärast loomaaia sulgemist; hinnakoefitsient 0,5-1,0 + lisandub piletite hind122 €
Piknikuplatsi ettevalmistus13 €

Tellimine

Arveldamine

  • Piknikuplatsi kasutamise eest soovitame tasuda sularahas või pangakaardiga loomaaia kassasse. Kassapidaja väljastab tšeki. Tšekk tuleb alles hoida pikniku lõpuni ja esitada nõudmisel.
  • Ettevõtetel on võimalus esitada loomaaiale garantiikiri vähemalt 5 päeva varem.
  • Garantiikirjas palume näidata tellitud piknikukoha nimi, pikniku kuupäev, alguse ja lõpu kellaaeg, kui palju täiskasvanuid, õpilasi, üliõpilasi, pensionäre, ajateenijaid, lapsi alates 3. eluaastast osaleb. Kui on tellitud ekskursioon(id), siis märkida garantiikirjale ka ekskursiooni alguse ja lõpu kellaaeg ja giidide arv. Garantiikirja alusel väljastab Tallinna linn läbi loomaaia raamatupidamise teile arve.
Illustration

Avatud iga päev

  • Kassad ja sissepääs 9-18
  • Loomaaed 9-20
  • Siseekspositsioonid, sh Vihmamets E 11-19, T-P 10-19
  • Vihmametsa sissepääs kuni 18:30
  • Laste loomaaed 10-19
  • Meenepood 10-19

Loomaaia kaart

Loomaaia kaart