NB! Alates 19. maist kuni 1. juunini 2020 toimuvad ekskursioonid loomaaia välialal kuni 10-liikmelistes gruppides. Järgida tuleb 2+2 reeglit (üheskoos tohib liikuda kuni kaks inimest ning teistega tuleb hoida vähemalt kahemeetrist vahemaad). Riskirühma kuuluvatel on soovitav rühmaüritusel katta hingamisteed.

Alates 2. juunist 2020 toimuvad ekskursioonid loomaaia välialal ja siseruumides vastavalt ettenähtud grupi suurusele, järgides 2+2 reeglit ja ruumi 50% täituvuse nõuet.

Ekskursioonid

Tallinna loomaaeda külastades võite tellida ekskursioonijuhi, kellega koos saate ülevaate loomaaia asukatest.

Üldekskursioon

Üldekskursioon pakub ülevaadet kogu kollektsioonist, pikemalt peatudes loomaaia harulduste juures. Üldekskursiooni kestus on 2 tundi ja soovi korral on võimalus tellida lisatund. Ekskursioonitasule lisandub ka piletihind.

Üldekskursioon Hind (€)
Üldekskursioon (kuni 2 tundi) 80,00

Temaatiline ekskursioon

Temaatiline ekskursioon on mõeldud eeskätt inimestele, kellel on zooloogiaalased erihuvid, kes soovivad süveneda teatud teemasse või tahavad laiendada oma teadmisi mõnes kitsamas valdkonnas. Temaatilise ekskursiooni kestus on 1 tund ja soovi korral on võimalus tellida lisatund. Ekskursioonitasule lisandub ka piletihind.

Temaatiline ekskursioon Hind (€)
Temaatiline ekskursioon (1 tund) 60,00

Erisoovil tellitud ekskursioonijuht

Erisoovil tellitud ekskursioonijuht Hind (€)
E-P kuni kella 18.00 (kuni 2 tundi) 250,00

Ekskursiooni tellimine

Ekskursioonigrupi suurus on maksimaalselt 25 inimest. Suuremate gruppide puhul tuleb grupp jagada. Ekskursiooni tellimisel märkige kindlasti planeeritav inimeste arv. Ekskursiooni aja ja kuupäeva saate valida – püüame leida ekskursioonijuhi teie jaoks sobival ajal. Kui teil on erisoove ekskursioonijuhtide suhtes, püüame võimaluse korral nendega arvestada.

1. juunil ja 25. augustil ekskursioone ei korraldata.

Ekskursioonid algavad tavaliselt loomaaia väravast – nii Paldiski maantee kui ka Ehitajate tee poolt. NB! Palume saabuda vähemalt 10 minutit enne ekskursiooni algust, et kassas ekskursioon vormistada. Ekskursiooni saab alustada ainult kassade lahtiolekuajal.

Ekskursioone pakume hetkel eesti, vene, inglise, soome, hispaania ja prantsuse keeles.

Tellimiseks palun täitke >> EKSKURSIOONI TELLIMISVORM << vastavalt juhistele. Lisainfo ekskursioonide kohta tööpäevadel tel 58835804.

Palume tellida ekskursioonid vähemalt paar nädalat ette.

Kasutame Teie isikuandmeid ainult Teile teenuse osutamiseks ega jaga neid kolmandate osapooltega.

Avatud

  • Kassa
    9-18
  • Siseekspositsioonid *
    10-19
  • Laste loomaaed

*Indoor expositions are closed on Mondays.
The Zoo closes two hours after the ticket office is closed.

Kuidas tulla

Paldiski mnt. 145 – North Entrance

From Tallinn city centre (Kaubamaja) bus no. 42 (Bus stop Zoo) From Freedom square (Vabaduse väljak) buses no. 22, 41, and 42 (Bus stop Zoo) From Railway station (Balti jaam) buses no. 21, 41, and 43 (Bus stop Zoo)

Ehitajate tee 150 – West Entrance

From Tallinn city centre (Kaubamaja) bus no. 42 (Bus stop Karikakra or Nurmenuku) From Railway station (Balti jaam) bus no. 43 (Bus stop Karikakra, Nurmenuku or Zoo) Buses no. 10, 12, 13, 28, 37, 45, 46, 47

Zoo map

Kontakt

E-R +372 6943 300; Emergency: 512 69 65
zoo@tallinnzoo.ee

Ehitajate tee 150/Paldiski mnt. 145
Tallinn 13522, Estonia

Give us feedback