Uued piletite ja teenuste hinnad ning laste tasuta külastuspäevad

Tõstame loomaaia piletite ja teenuste hindu 1. novembril, et kompenseerida üldisest hinnatõusust tingitud tegevuskulude kasvu. Novembris alustame kord kuus tasuta külastuspäevadega lastele.

„Loomaaia piletite hinnad on olnud muutumatud 2014. aastast. Praegu on need palju madalamad kui teistel samalaadsetel külastuskeskustel. Paraku puudutab praegune üldine hinnatõus ka meid ning kajastub eriti teravalt loomade toidu ja ravimite kasvanud hindades. Midagi pole parata, kui soovime täita oma põhirolle ehk tagada loomade heaolu, anda loodusharidust, tegeleda loodushoiu ja teadustööga, siis  on piletihindade tõus paratamatu,“ tõdeb loomaaia direktor Tiit Maran.

Esimesest novembrist hakkavad loomaaia talvehooaja piletid maksma järgnevalt: pilet täiskasvanule 8 eurot, pilet õpilasele, üliõpilasele ja pensionärile 5 eurot ning perepilet 20 eurot. Kehtima jääb Eesti Lasterikaste Perede Liidu perekaardiga külastuse soodushind. Järgmisel aastal muutuvad ka suvised piletihinnad. Uued hinnad: piletid, ekskursioonid, laste sünnipäevad ja õppeprogrammid.

Suurtel loomasõpradel on kasulik soetada aastapilet, millega saab loomaaias käia iga päev. Aastapilet tasub ennast ära juba pärast 5. külastuskorda.

Novembrist aprillini on iga kuu teisel laupäeval kuni 19‑aastastele lastele loomaaeda sissepääs tasuta. Alanud talvehooajal on laste tasuta külastuspäevad 12. novembril, 10. detsembril, 14. jaanuaril, 11. veebruaril, 11. märtsil ja 8. aprillil. Eelkooliealistele lastele on loomaaia külastamine tasuta iga päev. Laste tasuta külastuspäeval toimuvatel üritustel osalemine lisapiletit ei nõua.

Novembrist veebruarini on sissepääs ja kassad avatud kell 9-15:30, laste loomaaed kell 10-17, siseekspositsioonid kell 10-16 ja loomaaed kell 9-17. Esmaspäeviti on siseekspositsioonid suletud.

Kohtumiseni loomaaias!

Illustration
Illustration

Avatud iga päev

  • Kassad ja sissepääs 9-18
  • Loomaaed 9-20
  • Siseekspositsioonid, sh Vihmamets E 11-19, T-P 10-19
  • Vihmametsa sissepääs kuni 18:30
  • Laste loomaaed 10-19
  • Meenepood 10-19

Loomaaia kaart

Loomaaia kaart