Registreerimine 2023/24. õppeaasta huviringidesse:

2023/2024RINGKEELVANUSERÜHMÕPETAJAMÄRKUSEDKUUTASU (€)
Esmaspäev
15.30-17.00Looduse laboratooriumvene4.-5. klassIrina TrubetskovaLoe lähemalt ja registreeru!25
Teisipäev
10.00-11.30Loomasõprade ringvenevanus 3,5-6 a (koos vanematega)Tatjana Žukovakohad täitunud2x kuus20
15.00-16.30Loomasõprade ringeesti4.-5. klassLiina PorkLoe lähemalt ja registreeru!20
15.30-17.00Loomasõprade ringvene2.-4. klassTatjana Žukovakohad täitunud20
16.00-17:30Putukaringeesti4.-9. klassTriin LepikLoe lähemalt ja registreeru!20
16.00-17.30Zooloogiaeesti7.-12. klassUudo TimmLoe lähemalt ja registreeru!20
Kolmapäev
15.00-16.30Väikeste avastajate klubieesti1.-2. klass (+ 6-7 a)Liina PorkLoe lähemalt ja registreeru!20
15.30-17.00Loomasõprade ringeesti3.-4. klassJana Kilter, Kätlin KukebalLoe lähemalt ja registreeru !20
16.00-17.30Loodusfoto ringeestialates 6. klassistHeiko KruusiLoe lähemalt ja registreeru!20
15.30-17.30Väikeste teadlaste laboriringeesti1.-3. klassElena VaarmetsLoe lähemalt ja registreeru!2-4x kuus25
17.30-19.00Loomaaia noorteklubieestivanus 14-26 aKätlin Kukebal, Aleksei TurovskiLoe lähemalt ja registreeru!2x kuus20
Neljapäev
15.15-16.45Loomade käituminevene3.-6. klassJaana Emilia HarjulaLoe lähemalt ja registreeru!20
15.30-18.30Zooloogiavene5.-9. klassAnastassia MakarovaLoe lähemalt ja registreeru!2x kuus20
16.00-17.30Noored loodusuurijadeesti6.-9. klassKristiina Taitskohad täitunud20
16.00-17.30Zooloogiaeestialates 5. klassistEne LehtmetsLoe lähemalt ja registreeru!20
Reede
15.00-16.30Loomasõprade ringeesti1.-3. klass (+ 6-7a)Elizabeth-Annamaria Volkovkohad täitunud20
15.00-16.30Looduse laboratooriumvene2.-3. klassIrina Trubetskovakohad täitunud25
15.30-17.30Loodusteatereesti4.-7. klassKätlin Kukebalpausil alates veebruarist2x kuus20
Laupäev
10.00-11.30Loomasõprade ringeestialates 5. klassistInari LeimanLoe lähemalt ja registreeru!20
11.00-14.00Animalistika (loomade kujutamine)eestialates 5. klassistMargot KaskLoe lähemalt ja registreeru!2x kuus25
11.00-14.00Animalistika (loomade kujutamine)eestitäiskasvanudMargot KaskLoe lähemalt ja registreeru!2x kuus30
11.00-12.30Ornitoloogiaeesti5.-9. klassUrmas TaliveeLoe lähemalt ja registreeru!20

Lisainfo: kristiina.taits@tallinnzoo.ee

Illustration

Avatud iga päev

  • Kassad ja sissepääs 9-18
  • Loomaaed 9-20
  • Siseekspositsioonid, sh Vihmamets E 11-19, T-P 10-19
  • Vihmametsa sissepääs kuni 18:30
  • Laste loomaaed 10-19
  • Meenepood 10-19

Loomaaia kaart

Loomaaia kaart