Ära ole fossiil, liitu Noorteklubiga!

Kui oled noor, kes peab oluliseks kursis olemist looduse- ja keskkonnateemadega ning kes hindab mõttevahetusi valdkondade arvamusliidritega, siis Loomaaia noorteklubi on koht just sinu jaoks!

Noorteklubi eesmärk on kokku tuua noored (orienteeruv vanusevahemik 14-26 eluaastat) loodushuvilised ja loomasõbrad, kes saaksid osa huvitavast programmist ning tahaksid arutleda päevakajaliste loodusteemade üle. Iga liige saab ajada loodusjuttu Aleksei Turovski ja teiste loodusuurijatega, kaasa lüüa praktilistes töötubades, käia eksklusiivsetel loodusretkedel loomaaias ning osaleda harivatel teemaõhtutel.

Noorteklubi käib oktoobrist maini koos kaks korda kuus, kolmapäeviti algusega kell 17.30 Tallinna loomaaia keskkonnahariduskeskuses.

Noorteklubis osalemise kuutasu on 20 eurot, arve saadetakse jooksva kuu alguses. Lisaks osavõtule Noorteklubi programmist saab iga liige endale Tallinna loomaaia liikmekaardi, mis võimaldab õppeaasta jooksul piiramatult loomaaeda külastada.

Loomaaia noorteklubi registreerimine: 14-26 a (kolmapäev 2x kuus 17.30-19.00), juhendajad Kätlin Kukebal,  Aleksei Turovski

Customer feedback

“Mulle meeldis, et noorteklubi kohtumised olid oma formaadilt erinevad. Samuti oli ka tore see, et keskendusime väga mitmele erinevale teemale.”

Tagasisidevormilt

“Meeldis see, et korra kuus kuulasime härra Turovskit ja alati oli midagi uut ja lõbusat. Hea oli ka see, et meid polnud liiga palju ja ajaliselt oli kõik väga sobiv. Tänan ja kiidan korraldajaid ja ootan juba järgmist aastat!”

Tagasisidevormilt

“Mulle väga meeldivad loomad, taimed, putukad, satikad, seened, kalad ja linnud. Eluslooduse tundmine ja arusaamine on minu meelest väga huvitav ja vajalik. Leian, et Loomaaia noorteklubi on koht, kus mul on seda huvitav, tore ja hariv mõista. Samuti jäin üli rahule sellega kuidas seda läbiviidi ja tunnen, et on suur privileeg õppida oma ala meistritelt. Plussiks on ka see, et saan seda teha eakaaslastega ja õhkkond oli alati väga rõõmsameelne. Ootan huviga uusi kohtumisi.”

Tagasisidevormilt

Illustration

Avatud iga päev

  • Kassad ja sissepääs 9-18
  • Loomaaed 9-20
  • Siseekspositsioonid, sh Vihmamets E 11-19, T-P 10-19
  • Vihmametsa sissepääs kuni 18:30
  • Laste loomaaed 10-19
  • Meenepood 10-19

Loomaaia kaart

Loomaaia kaart